خاص ترین مسیرهای دوچرخه استفاده در این کره خاکی


دوچرخه استفاده در برخی اجتناب کرده اند معروف ترین بزرگراه های جهان لذت دوچرخه استفاده را دوچندان می تدریجی.

دریاچه نویر

در زیر همراه خود بسیار زیاد اجتناب کرده اند معروف ترین آنها شناخته شده می شوید.

سوراخ کوه غول پیکر در کانادا

فضا بین آلبرتا کانادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیومکزیکو ۴۴۰۰ کیلومتر است کدام ممکن است به آن است مسیر دوچرخه استفاده بیگ گپ می گویند. این مسیر قطعا برای آماتورها نامناسب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوچرخه سواران را به عوامل فوق العاده دورافتاده آمریکای شمالی می برد.

دوچرخه سواران باید مراقب گوزن های شمالی، شیرهای کوهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرس گریزلی در هدف شخصی باشند، با این حال به جرات می توان اظهار داشت کدام ممکن است همه این آزمایش ها خوب ارزش دیدن اطراف شگفت انگیز فراگیر را دارند.

دوچرخه استفاده روی آب در بلژیک

عالی مسیر دوچرخه استفاده در شهر بوکریک بلژیک ممکن است را اجتناب کرده اند مسیری حوض قابل مقایسه با اجتناب کرده اند یکی اجتناب کرده اند سواحل {به سمت} تولید دیگری دریاچه می برد. در میانه این مسیر انصافاً کدام ممکن است عکس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلم های آن مورد ملاحظه مشتریان در وب های اجتماعی قرار خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور در عمق بازنشر تبدیل می شود، آب جدا چشمان شماست. آن را بافت کنید، ببینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بو کنید. این مسیر را زیباترین مسیر دوچرخه استفاده در این کره خاکی می نامند.

تمدید شده ترین پیست دوچرخه استفاده در چین

در ابتدای سال ۲۰۱۷ تمدید شده ترین مسیر دوچرخه استفاده قابل مقایسه با پلی به قله ۵ متر بر روی جاده های شیان چین کمک خواهد کرد که شما کاهش بازدید کنندگان سایت، محافظت فضای بی تجربه شهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش آلودگی ساخته شد. این مسیر عالی پل دوچرخه بلند همراه خود ۱۱ رمپ مارپیچ، ایستگاه های دوچرخه نهایی همراه خود ۳۵۵ دوچرخه، ۲۵۳ منطقه پارکینگ ماشین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰۰۰۰ چراغ برای ضمانت اجتناب کرده اند دوچرخه استفاده ایمن در ساعت شب است.

مضر ترین مسیر دوچرخه استفاده در بولیوی

بولیوی یکی اجتناب کرده اند مضر ترین مسیرهای دوچرخه استفاده در این کره خاکی است. دوچرخه سواران ۹ تنها باید اجتناب کرده اند حاشیه از های نوک تیز انواع ها در اطراف شوند، اما علاوه بر این باید اجتناب کرده اند تردد روزانه {در این} بزرگراه نیز دوری کنند، با این حال همه این آزمایش ها خوب ارزش دیدن شخصیت منحصر به شخص قلمرو مجلل یونگاس بولیوی را دارد.

بزرگراه هانوی به شهر هوشی مین، ویتنام

افرادی که اجتناب کرده اند دوچرخه استفاده در امتداد طرف اقیانوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا ساحل لذت می برند قطعا این مسیر را دوست خواهند داشت. این بزرگراه به اندازه ۱۲۰۰ کیلومتر بین ۲ شهر ویتنامی در امتداد طرف اقیانوس نوسازی شده است. با این حال این مسیر تمیز اجتناب کرده اند سختی نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوچرخه سواران باید در کل آن اجتناب کرده اند بخش های مختلف صعب العبور رفتن کنند.

دارایی ها این فایل: bikehistory.وب، businessinsider، بیتوته، جام جم وب مبتنی بر