حماس: مقاومت همه جانبه راه ما برای آزادی فلسطین است – شما آنلاین


حماس: مقاومت کامل راه ما برای آزادی فلسطین است
حماس: مقاومت کامل راه ما برای آزادی فلسطین است

به گزارش ایسنا به نقل از شهاب نیوز، این جنبش با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در برابر جنایات رژیم صهیونیستی که بیش از هفت دهه است ادامه داشته است که هدف آن آزادسازی سرزمین فلسطین و کشورش است، مقاومتی نخواهد شد. اماکن مقدس به ویژه قدس و مسجد الاقصی برای ظلم به آنچه گروه صهیونیستی کرد […]

به گزارش ایسنا به نقل از شهاب نیوز، این جنبش با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در برابر جنایات رژیم صهیونیستی که بیش از هفت دهه است ادامه داشته است که هدف آن آزادسازی سرزمین فلسطین و کشورش است، مقاومتی نخواهد شد. اماکن مقدس به ویژه قدس و مسجدالاقصی برای سرکوب کاری که گروه صهیونیستی انجام داد از جمله حمله به مسجد الاقصی، همه چیز انگیزه ای برای تشدید مقاومت همه جانبه برای حفاظت از مسجد الاقصی و بیرون راندن متجاوزان است. .
در این بیانیه آمده است که مقاومت همه جانبه راه آزادسازی مسجد الاقصی و فلسطین است که باید با توافق همه فلسطینی ها بر سر راهبرد مبارزه متحد و مشارکت مسلمانان و اعراب و حفظ حراست انجام شود. حقوق کشور فلسطین و با طرح رژیم صهیونیستی برای مقابله با بیت المقدس و مسجد الاقصی.
حماس تاکید کرد که مسجد الاقصی یک وقف اسلامی است و خواهد ماند و تقسیم و تقسیم آن غیرقابل قبول است و رژیم صهیونیستی هیچ حاکمیت و مشروعیتی بر آن نخواهد داشت. مسجدالاقصی قلب درگیری فلسطین و رژیم صهیونیستی و موتور محرکه انتفاضه و انقلاب علیه رژیم استعماری و نقشه های یهودی آن است. دولت فلسطین هرگز به هیچ وجه تسلیم نشده و هرگز از حق خود برای آزادی فلسطین کوتاه نخواهد آمد.
حماس ضمن تبریک مبارزات مردم فلسطین در کرانه باختری و تمامی فلسطین علیه رژیم استعماری، اعلام کرد که امروز با جنگ و تجاوز این رژیم به سرزمین، کشور و مقدسات فلسطین، روح انتفاضه در حال تجدید است.
این جنبش در ادامه بیانیه خود از مردم فلسطین می خواهد که انرژی خود را بسیج کرده و به مبارزه علیه نقشه های رژیم صهیونیستی ادامه داده و از قدس و مساجد الاقصی دفاع کنند.
انتهای پیام