حضور در بازار منطقه ای کشور یکی از اهداف اصلی ماست


رئیس سازمان بسیج بازرگانی و فعال اقتصادی کشور گفت: حضور در بازار ملی منطقه از اهداف اصلی ماست.

بازارهای ملی در منطقه


غلامرضا حسن پور در نشست با فعالان اقتصادی استان اردبیل در سالن همایش های اتاق بازرگانی استان اردبیل گفت: حضور در بازارهای ملی منطقه ای به ویژه بازارهای ملی مانند سوریه و عراق یکی از اهداف اصلی ما برای توسعه تجارت ملی است. “

رئیس سازمان پایه بازرگانان و فعالان اقتصادی کشور افزود: دسترسی به بازار سوریه به دنبال دسترسی به بازارهای اروپایی و آفریقایی است. اتاق بازرگانی در سوریه ساختمانی تهیه کرده است اما فعال نیست و ما به عنوان بازرگانان بسیجی از این ساختمان برای توسعه تجارت کشور استفاده می کنیم.

وی تاکید کرد: یکی دیگر از اهداف ما در ایجاد بسیج کسبه، پیگیری مسائل مربوط به تسهیلات و رفع موانع فعالان اقتصادی در کشور است.

حسن پور ادامه داد: یکی از وظایف ما در استان پیگیری مسائل مربوط به واحدهای تولیدی و مشکلات آنها است. در بسیاری از استان ها به دلیل مشکلات کوچک شاهد تعطیلی یا رکود واحدهای تولیدی هستیم که با پیگیری مستمر سعی در رفع و رونق آن داریم. وضعیت اقتصاد ملی ما هستیم.

رئیس سازمان پایه بازرگانان و فعالان اقتصادی کشور تصریح کرد: وقتی می‌بینیم سرمایه‌گذاری برای انجام کار می‌آید، در کنار او می‌ایستیم تا موانع را از سر راه بردارد تا به نحو احسن کار کنند.

وی افزود: در سازمان بسیج تجار به دنبال راه اندازی مجمع معامله گران اعتماد هستیم تا از طریق این تجار و همکاری با کشورهای دوست به بازار جهانی دست پیدا کنیم.


E13 6