حزب الله لبنان: گروه همکاری اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه عرب تواند به شما کمک کند افراد بیت المقدس


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران به نقل اجتناب کرده اند موقعیت یابی جامعه خبری روسیا تودی، حزب الله لبنان همراه خود صدور ادعا ای حمله رژیم صهیونیستی به میادین مسجدالاقصی، حمله به نمازگزاران، حمله ها وحشیانه به نمازگزاران، حمله ها را محکوم کرد. با اشاره به ساکنان فلسطینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخریب غیرنظامیان. دارایی آنها

حزب الله لبنان ضمن تایید همبستگی شخصی همراه خود افراد فلسطین در شهر قدس اشغالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدافعان حرم مسجدالاقصی، اجتناب کرده اند شجاعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی آنان در مقابله همراه خود تروریسم اسرائیل شناخت کرد.

حزب الله آنچه را کدام ممکن است نیروهای اشغالگر انجام می دهند نقض شدید حریم مسجدالاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریحه دار کردن احساسات بیش اجتناب کرده اند عالی میلیارد مسلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه آزادگان جهان توضیح دادن کرد.

حزب‌الله در ادعا‌ای اجتناب کرده اند گروه همکاری اسلامی، اتحادیه کشورهای عربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت‌های عربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلامی خواست به همان اندازه در مخالفت با این اقدامات تروریستی به وظایف دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلاقی شخصی حرکت کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هر شرایطی به افراد بیت‌المقدس کمک کنند. راه بالقوه

مسجد الاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهر قدیم بیت المقدس شاهد نبرد‌های خشونت‌باری بود کدام ممکن است اجتناب کرده اند ساعات اولین صبح جمعه پس اجتناب کرده اند یورش نیروهای اشغالگر به مسجد الاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرکوب نمازگزاران در موجود در مسجد القبلی تحریک کردن شد کدام ممکن است در نتیجه زخمی شدن ۱۵۳ نفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زخمی شدن حدود ۴۰۰ جوان فلسطینی شد. . .

انتهای پیام