حرکت ایران برای تسخیر بازار روسیه – شما آنلاین


اقدامات ایران بازار روسیه را تسخیر کرد
اقدامات ایران بازار روسیه را تسخیر کرد

به گزارش ایسنا، علیرضا پیمان پاک در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ویژه صنعت ساختمان جمهوری اسلامی ایران در روسیه اظهار کرد: توسعه بازار به معنای ایجاد مکانیزمی است که بر اساس آن تجار ایرانی و روس بتوانند روابط مناسبی با یکدیگر برقرار کنند. و برگزاری نمایشگاه های اختصاصی ایران می تواند […]

به گزارش ایسنا، علیرضا پیمان پاک در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ویژه صنعت ساختمان جمهوری اسلامی ایران در روسیه اظهار کرد: توسعه بازار به معنای ایجاد مکانیزمی است که بر اساس آن تجار ایرانی و روس بتوانند روابط مناسبی با یکدیگر برقرار کنند. و برگزاری نمایشگاه های خاص ایران می تواند یکی از این ابزارها باشد.
وی یکی از عوامل را شرکت در نمایشگاه های روسیه دانست و افزود: برنامه ما این است که در تمامی نمایشگاه های ویژه ای که در روسیه برگزار می شود غرفه ویژه ای داشته باشیم.
همچنین ورونیکا نیکیشینا رئیس مرکز صادرات روسیه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ویژه صنعت ساختمان ایران در مسکو پایتخت روسیه گفت: محصولات صنعتی ایران پتانسیل کسب جایگاه و چشم انداز بسیار بالایی در روسیه را دارند. . بازار.
وی ادامه داد: انتخاب و کیفیت محصولات ایرانی جای ستایش دارد و به همین دلیل است که بازرگانان روسی با علاقه به پیشنهادات همکاران ایرانی خود نگاه می کنند.
رئیس مرکز صادرات روسیه افزود: نمایشگاه امروز گام مهمی برای افزایش کمیت کالا خواهد بود که فهرست محصولات عرضه شده از ایران به روسیه و بالعکس را گسترش می دهد. در مورد صنعت ساختمان ایران هم بگویم که نه تنها از کیفیت بالایی برخوردار است بلکه از طراحی عالی نیز برخوردار است.
همچنین مقامات روسی به همراه مقامات ایرانی در افتتاحیه این نمایشگاه اذعان داشتند: کالاهای ساخت ایران پتانسیل بالایی در بازار روسیه دارند و این نمایشگاه می تواند فرصت بیشتری را برای حضور شرکت های ایرانی در بازار روسیه فراهم کند.
به گزارش سازمان توسعه تجارت، نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه با حضور «علیرضا پیمانپاک» در محل مجتمع نمایشگاهی (CROCUS EXPO) شهر سکو روسیه برگزار شد. معاون امنیتی وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت، رئیس و چند تن از اعضای هیئت مدیره. شورای همکاری ایران، سفیر جمهوری اسلامی در روسیه، اعضای هیئت رئیسه مجلس، رئیس فراکسیون همکاری های مجلس، چند تن از نمایندگان شورای اسلامی، چند تن از نمایندگان دومای روسیه، رئیس صادرات روسیه مرکز، چند تن از مقامات اقتصادی روسیه، تولیدکنندگان، صادرکنندگان و فعالان اقتصادی ایران و روسیه که حضور داشتند، افتتاح و به مدت چهار روز شروع به کار کردند.
در این نمایشگاه بیش از ۵۰ شرکت از ایران به ارائه محصولات خود از جمله مصالح ساختمانی، کالاهای خانگی، متالورژی و محصولات شیمیایی می پردازند.
انتهای پیام