جواد خواجوی بازیگر نمایش تب شد/ تهیه کنندگی ساعد سهیلی در تئاتر – شما آنلاین


جواد خواجوی در این نمایش بازیگر شد
جواد خواجوی در این نمایش بازیگر شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، دومین دوره اجرای عمومی نمایش «تور» نوشته والاس شان با ترجمه بهرنگ رجبی و کارگردانی رویاکاکاخانی از یکشنبه ۱۶ شهریور ماه با اجرای جواد برگزار می شود. خواجوی به عنوان بازیگر اصلی این نمایش جایگزین می شود. جای نادر فلاح میزبان علاقه مندان به تئاتر در سالن بود […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، دومین دوره اجرای عمومی نمایش «تور» نوشته والاس شان با ترجمه بهرنگ رجبی و کارگردانی رویاکاکاخانی از یکشنبه ۱۶ شهریور ماه با اجرای جواد برگزار می شود. خواجوی به عنوان بازیگر اصلی این نمایش جایگزین می شود. جای نادر فلاح میزبان علاقه مندان تئاتر در تالار قشقایی تئاتر شهر بود.
این در حالی است که در برنامه پیش رو ساعد سهیلی بازیگر سرشناس سینما به عنوان تهیه کننده گروه اجرایی را همراهی می کند.
سیتا ییلاق بیگی طراح صحنه و لباس، علیرضا شفقی نژاد آهنگساز، رضا خزرایی طراح نور، محمدحسن دباغی فرد دستیار کارگردان و کارگردان، ماهور مجدی دستیار کارگردان، میثم مقدم روابط عمومی و مشاور پروژه، محمدامین احمدوند مدیر پروژه، کیان قادرشناس کارگردان. استیج، ندا عبدالمحمدی، منشی صحنه، رضا جاویدی، عکاس، تیم اجرایی اجرای عمومی دور «تب» این نمایش را تشکیل می دهند.
این درام روایی بخشی از زندگی مردی است که در شرایط اقتصادی و فرهنگی خوبی بزرگ شده است، اما اتفاقی بر او اثر می گذارد و باعث می شود نگاهش به زندگی، نقش و جایگاهش در اوضاع اقتصادی و وضعیت جهان وارد شود. به او. شرایط و دیدگاه‌ها متفاوت است و فکر می‌کند می‌تواند در شرایطی مانند فقر تأثیر بگذارد یا نه؟