جدیدترین درمان سلولیت و درمان احتمالی: سرما درمانی – ۳ دقیقه می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند

ممکن است اکنون یک درمان جدید و ابتکاری سلولیت در دسترس باشد: سرما درمانی. این چیزی است که ورزشکاران حرفه ای ابتدا از چند سال پیش برای بهبود ریکاوری عضلانی بعد از تمرین یا رویداد استفاده کردند و در زمان های اخیر خواص درمانی آن توسط افراد مشهور برای درمان مشکلات پوستی مختلف مورد استفاده قرار گرفته است و نشان داده شده است که به ویژه در از بین بردن کامل سلولیت: و چه بهتر این است که یک درمان تنها حدود ۳ تا ۵ دقیقه در هر بار طول می کشد و می تواند هفته ها طول بکشد!

کرایوتراپی یک روش درمانی ویژه است که برای کمک به بهبود بافت آسیب دیده چندین برابر سریعتر از حد معمول با استفاده از دماهای فوق العاده سرد برای شوک دادن به بدن در جریان گردش خون و وادار کردن سیستم ایمنی به کار اضافی طراحی شده است به طوری که بافت آسیب دیده خیلی سریع تر از حد معمول ترمیم می شود. به طور معمول خواهد بود. دماهای درگیر شگفت‌انگیز هستند، تا ۲۰۰- درجه فارنهایت، که کمتر از هر چیزی است که در قطب جنوب می‌بینید، جایی که دمای آن فقط ۱۳۰- است. ایمن است زیرا هوا کاملاً خشک و بدون رطوبت است، شما فقط به مدت ۳ دقیقه در معرض آن هستید و در تمام مدت با دقت بسیار کنترل می شوید.

آنچه دکتر می گوید

دکتر مایکل کرتین، مدیر پزشکی در آبگرم انحصاری Champneys در هرتفوردشایر در بریتانیا، جایی که آنها شاهد دو برابر شدن رزرو در سال جاری بوده‌اند، می‌گوید:

زمانی که وارد انجماد می‌شوید، افت ناگهانی گرما، گیرنده‌های دما را تحریک می‌کند و مغز را وادار می‌کند تا پیام‌هایی را به سراسر بدن منتقل کند. این کار خون را از هسته بدن خارج می‌کند تا دما را تنظیم کند. هنگامی که از اتاق خارج می‌شوید، خون در بدن وجود دارد. به شدت در بدن پمپ می شود، که به نوبه خود تامین اکسیژن و حذف سموم را افزایش می دهد. سرما همچنین سیستم عصبی را تحریک می کند تا اندورفین های احساس خوبی را ترشح کند، به علاوه واکنش ضد التهابی طبیعی بدن به سرمای شدید باعث کاهش درد می شود.

این چه چیزی است

قبل از مراجعه باید یک پرسشنامه پزشکی کوتاه را پر کنید و باید بدانید که فشار خون نامنظم رایج ترین چیزی است که افراد را رد صلاحیت می کند.

همچنین، از شما خواسته می‌شود که لباس‌های خاصی را بپوشید که بلافاصله پس از وارد شدن به داخل آن یخ نزنند، از جمله شورت و تاپ نخی کوچک، دستکش، و چند پاپوش چرمی با ظاهری عجیب. ابتدا به مدت ۳۰ ثانیه در محفظه‌ای که فقط تا ۷۰- سرد شده است شروع می‌کنید تا به بدن شما کمک کند تا با سرمای شدید سازگار شود که در طی آن از شما خواسته می‌شود دست‌هایتان را بالای سرتان راه بروید تا به حفظ گردش خون کمک کنید. پس از آن به مدت ۳ دقیقه وارد اتاقک ۲۰۰ درجه می شوید. سپس کار شما تمام شد! این یک درمان بسیار سریع و بدون درد است که شما باید نتایج آن را تقریباً فوری (در عرض چند ساعت) ببینید.

برای تقویت اثرات افزایش گردش خون، در صورت تمایل می توانید پس از آن یک تمرین سبک روی تردمیل انجام دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر