جایگزین های وب مانی در ایران چیست؟


ارز مجازی وب مانی سال هاست که در ایران برای مبادلات بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد، ارزی قابل اعتماد و پشتیبانی شده با مبدا روسی که نزدیک به ۲۰ سال است که مورد استفاده فعالان تجاری و فضای مجازی است.

RE13 172

متأسفانه در اواخر سال ۱۴۰۰ با دستور مستقیم معاونت محترم ریاست جمهوری خرید و فروش این ارز مجازی از طریق شبکه شاپرک ممنوع شد، هرچند خرید و فروش این ارز به طور کلی ممنوع نبود و فقط می توانست. مانند قبل آنلاین خریداری شود.این در سال جدید جنگ روسیه و اوکراین و تحریم های فزاینده روسیه باعث شد تا ارز این جانباز از چشم ایرانی ها بیفتد.

استفاده از وب مانی در بازار ایران دلایل زیادی دارد، از اجازه ندادن به کاربران ایرانی توسط این پلتفرم روسی اصل تا امنیت بسیار بالای آن و یا امکان انحلال سریع آن.

با فروپاشی بازار پول وب در ایران، بسیاری از مصرف کنندگان ایرانی گیج شده اند و برای جایگزینی به ارز مشابهی نیاز دارند.

RE13 173

بهترین پول:

پرفکت مانی یک ارز مجازی ثبت شده در پاناما است که به دلیل عدم محدودیت در ایران می تواند جایگزین مناسبی برای ما ایرانی ها باشد، به خصوص که اکثر وب سایت هایی که قبلاً وب مانی را به عنوان بخشی از سیستم پرداخت خود داشتند، دارای محدودیت هستند. تحمیل شده به روسیه جایگزین ارز پرفکت مانی شد.

از مزایای پرفکت مانی می‌توان به سهولت استفاده، نقدینگی بالای آن در ایران، پذیرش در بسیاری از سایت‌ها و کارگزاران و عدم وجود محدودیت‌های ایرانی یا سیاست‌های احراز هویت دقیق اشاره کرد.

شما هیچ محدودیتی برای خرید و فروش پرفکت مانی در ایران نخواهید داشت و خوشبختانه یک صرافی آنلاین معتبر در ایران مانند «پارس تتر» در کمترین زمان ممکن درخواست خرید یا فروش شما را رسیدگی خواهد کرد.

تنها ایراد یا نکته منفی پرفکت مانی امنیت نسبتا پایین آن است، بنابراین اگر می خواهید به جای وب مانی از پرفکت مانی استفاده کنید، باید نکته امنیتی را جدی تر بگیرید و اقدامات احتیاطی لازم مانند نصب آنتی ویروس را انجام دهید. و به طور مداوم. اسکن کنید تا فایل های ناشناخته را دانلود نکنید یا روی لینک های ناشناس کلیک نکنید.

برای افزایش امنیت پرفکت مانی می توانید در قسمت تنظیمات امنیتی پرفکت مانی گزینه Code card را فعال کنید، کد کارت دارای ۳۰ کد از پیش تعریف شده است که باید در هنگام فعال سازی، پس از فعال سازی کد کارت، در هر برداشت از پرفکت، آن ها را یادداشت کرده یا در محل ذخیره کنید. پول، سیستم به صورت تصادفی یکی از کدهای فوق را از شما درخواست می کند و تا زمانی که کد فوق را ثبت نکنید امکان برداشت وجود نخواهد داشت، بنابراین با فعال سازی کد کارت، امنیت حساب پرفکت مانی شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

افتتاح حساب پرفکت مانی چندان سخت نیست و شما می توانید با داشتن آدرس ایمیل در کمتر از ۱ دقیقه حساب پرفکت مانی خود را به راحتی باز کنید، هیچ محدودیتی برای دریافت و ارسال حساب های پرفکت مانی تایید شده و تایید نشده وجود ندارد، تنها تفاوت در ارسال است. هزینه .

کارمزد ارسال پرفکت مانی در حساب هایی که هویت خود را تایید کرده اند نیم درصد است اما در حساب های تایید نشده این کارمزد به ۲ درصد افزایش می یابد.

RE13 174

برای خرید یا فروش پرفکت مانی می توانید از صرافی معتبر در ایران استفاده کنید و خرید و فروش خود را بلافاصله انجام دهید.