تیم فوتبال شهرداری اردبیل احیا می شود


به گفته شهردار و رئیس شورای شهر اردبیل تیم فوتبال شهرداری باید احیا شود تا از این طریق نشاط و امید به روحیه جوانان عزیز و ورزش دوست اردبیل دمیده شود.

چشم امید شهر به "امید شهرداری"

شهردار اردبیل همزمان با حضور در محل تمرینات تیم فوتبال امید شهرداری گفت: برای بازگرداندن نشاط اجتماعی به شهر، چشم امید شهروندان به‌ویژه جوانان ورزش‌دوست اردبیل به فعالیت‌های این تیم است.

محمود صفری که به همراه جواد انصاری رئیس شورای شهر در تمرینات فوتبال تیم امید شهرداری حضور پیدا کرد، در جمع بازیکنان و کادر فنی این تیم که جهت بازی تدارکاتی با تیم فوتبال تراکتورسازی در حال تمرین بودند، با بیان این مطلب، از عزم جدی و برنامه‌ریزی مدیریت شهری به‌منظور احیای مجدد تیم فوتبال شهرداری اردبیل خبر داد.

وی با اذعان به اینکه برنامه‌ریزی های لازم در این خصوص انجام شده و شهرداری اردبیل مصمم است علاوه بر کارهای عمرانی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی از جمله احیای فوتبال شهرداری اردبیل بودجه لازم را اختصاص دهد، خاطر نشان کرد: علاوه بر بودجه‌ای که شورای شهر اختصاص داده به دنبال اختصاص بودجه های دیگری از طریق نمایندگان محترم مجلس به خصوص آقای نیکزاد و شورای محترم شهر هستیم و قول حمایت گرفته ایم و به دنبال اضافه کردن این بودجه ها هستیم.

جواد انصاری رئیس شورای شهر نیز در این دیدار با تشکر از کادر تیم امید شهرداری، اظهار کرد: شورا نیز مصمم است تا تیم فوتبال شهرداری احیا شود و در این خصوص ۴ میلیارد بودجه برای تیم فوتبال اختصاص داده شده است و پیگیر احیای تیم فوتبال شهرداری و دمیده شدن نشاط و امید به روحیه جوانان عزیز و ورزش دوست اردبیل هستیم.

در این دیدار همچنین رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل ضمن قدردانی از توجه و دغدغه شهردار و شورای شهر نسبت به مسائل فرهنگی و ورزشی، تاکید کرد: تمرین های تیم های ورزشی به خصوص فوتبال شهرداری را تا حصول نتیجه و به‌دست آوردن نتایج مطلوب در لیگ، با جدیت پیگیر خواهیم بود.