تکیه بر مسکن در آمریکا برای دومین سال متوالی کاهش یافته است است


بروزترین tp-date اطلاعات سلامت برای سالمندان

تصویر ویژه: امید به زندگی در ایالات متحده برای دومین سال متوالی کاهش یافته است

پنجشنبه، ۷ آوریل ۲۰۲۲ (HealthDay News) – محققان گزارش می دهند کدام ممکن است تکیه بر مسکن در آمریکا در سال ۲۰۲۱ مقیاس را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگو درگیر کننده ای کدام ممکن است در سال اول شیوع همه گیری آغاز شد شکسته نشده می یابد.

به ویژه، تکیه بر مسکن در آمریکا اجتناب کرده اند ۷۸.۸۶ سال در سال ۲۰۱۹ به ۷۶.۹۹ در سال ۲۰۲۰ کاهش کشف شد. سپس بر مقدمه گزارش جدید، در سال ۲۰۲۱ همراه خود مقدار کمتری کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۷۶.۶۰ سال رسید.

بررسی جدید آرم می دهد کدام ممکن است خوب عامل مشخص با توجه به فینال اعداد اندازه عمر موجود است: کاهش تکیه بر مسکن {در میان} سفیدپوستان آمریکایی به همان اندازه حد زیادی به فرماندهی این مسیر مداوم {بوده است}.

در سال ۲۰۲۰، سیاه پوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکایی های اسپانیایی تبار به طور نامتناسبی خرس تأثیر این همه گیری {در میان} نابرابری های مزمن بهداشتی قرار گرفته اند.

خدمه تحقیقاتی حدس زدند کدام ممکن است انگیزه تنظیم پویایی در سال ۲۰۲۱ ممکن است تردید در واکسن {در میان} برخی اجتناب کرده اند سفیدپوستان آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام به سمت محدودیت های همه گیر، اجتناب کرده اند جمله در ایالت هایی همراه خود باند نامتناسب سفیدپوست باشد.

ما قبلاً می‌دانستیم کدام ممکن است آمریکا در سال ۲۰۲۰ {به دلیل} همه‌گیری کووید-۱۹ تلفات تاریخی را در تکیه بر مسکن تخصص کرده است. چیزی کدام ممکن است خاص نبود این بود کدام ممکن است در سال ۲۰۲۱ چه اتفاقی افتاد. طبق داده ها ما، این مقدماتی بررسی است کدام ممکن است داده‌های سال ۲۰۲۱ را گزارش می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید این خبر عالی نیست.

ولف ذکر شد: «در اوایل سال ۲۰۲۱، همراه خود علم به اینکه واکسن برتر در جاری meting out است، امیدوار بودم کدام ممکن است آمریکا به شما فرصت دهد بخشی اجتناب کرده اند خسارات تاریخی شخصی را جبران تنبل. “با این حال وقتی دیدم چه اتفاقی افتاد همراه خود فرارسیدن سال، من می خواهم اصولاً درگیر شدم. همراه خود این جاری، شناخته شده به عنوان خوب دانشمند، به همان اندازه روزی کدام ممکن است اطلاعاتی را با توجه به تأثیر تکیه بر مسکن در آمریکا در آن سال دیدم، خوب پرس و جو باز باقی ماند. دیدن اینکه معمولی تکیه بر مسکن در آمریکا، غیر از افزایش مجدد، اصولاً کاهش یافته است است، شگفت آور است.

به مشاوره مشاوران، ایجاد بسیاری از دلتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید omicron کووید-۱۹ همراه خود تخلیه سریعتر، عملکرد مهمی ایفا کرد.

ولف خاطرنشان کرد کدام ممکن است “از دست دادن زندگی‌های ناشی اجتناب کرده اند این گونه‌ها تقریباً به طور مناسب {در میان} افرادی رخ می‌دهد کدام ممکن است واکسینه نشده بودند. برای کاهش سوئیچ ویروس.”

رایان مسترز، نویسنده بی نظیر بررسی، استادیار محله‌شناسی در دانشکده کلرادو بولدر (CU) را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکیه کن به وسط باند دانشکده کلرادو، اضافه کرد کدام ممکن است نرخ بالای مشکلات وزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری‌های قلبی، در کنار همراه خود ورود نابرابر به مراقبت‌های بهداشتی، تنها وقتی همه گیر آغاز شد، اوضاع را جدی تر کرد.

مسترز ذکر شد: «همین عناصر آمریکا را نسبت به سایر ملت ها به سمت مجازات ها از دست دادن زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر ناشی اجتناب کرده اند کووید-۱۹ آسیب پذیرتر کرده است.

برای بررسی شخصی، این خدمه اجتناب کرده اند داده‌های مناسب سال‌های ۲۰۱۸ به همان اندازه ۲۰۲۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس اجتناب کرده اند داده‌های لحظه ای وسط سراسری آمار سلامت وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری‌های آمریکا برای سال ۲۰۲۱ استفاده کردند. آنها اجتناب کرده اند مانکن‌سازی برای ارزیابی تنظیمات در تکیه بر مسکن استفاده کردند. ولف خاطرنشان کرد کدام ممکن است گزارش‌های زودتر همراه خود استفاده اجتناب کرده اند مانکن‌سازی درست مثل، روزی کدام ممکن است ارقام بسته شدن به راحتی در دسترس است قرار گرفتند، مناسب بودند.

۹ تنها اندازه عمر در آمریکا کاهش یافته است است، اما علاوه بر این آمریکا در کل این همه گیری وضعیت جدی تر اجتناب کرده اند ۱۹ ملت ثروتمند تولید دیگری داشته است.

کاهش تکیه بر مسکن برای جوامع رنگین منافذ و پوست در سال ۲۰۲۰ همراه خود تمام استانداردهای تاریخی قابل ملاحظه بود، با این حال این کاهش به همان اندازه سال ۲۰۲۱ شکسته نشده پیدا نکرد.

آمریکایی‌های اسپانیایی تبار پس اجتناب کرده اند کاهش ۳.۷ سال در سال ۲۰۲۰، تکیه بر مسکن را بین ۲ سال قبلی محافظت کردند. سیاه‌پوستان آمریکایی در سال ۲۰۲۱ ۰.۴۲ سال افزایش یافتند، در مقابل همراه خود کاهش ۳.۲۲ ساله آنها در سال ۲۰۲۰. هیچ تخمینی برای آمریکایی‌های آسیایی هر دو آمریکایی‌های محلی هر دو سایر اشخاص حقیقی به راحتی در دسترس است نیست. مشخصه های باند شناختی {به دلیل} محدودیت داده ها

این بررسی روز پنجشنبه در سرور پیش‌چاپ MedRxiv آشکار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده است توسط همتایان مورد تجزیه و تحلیل قرار نگرفته است.

گرگ گونسالوز، اپیدمیولوژیست در مدرسه بهداشت کلی دانشکده ییل کدام ممکن است {در این} بررسی نمایندگی نداشت، ذکر شد کدام ممکن است یافته‌ها برای «مسکن‌های دقیق اجتناب کرده اند بازو گذشت» را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این «دلخراش» هستند.

او ذکر شد: “مطمئنا، محافظت اصولاً ایمن سازی بالقوه است باعث برخی اجتناب کرده اند این مبارزه کردن ها شده باشد.” واشنگتن پست. “با این حال ما بیش اجتناب کرده اند خوب سال است کدام ممکن است در آمریکا تمایل زیادی به پایین اوج گذاشتن این بیماری همه گیر داشته ایم، کدام ممکن است گزینه ها ما را برای توجه پوشی اجتناب کرده اند اقدامات اساسی حفاظتی در درجه خصوصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی تعیین کنید داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {همه ما} را کشف نشده خطر قرار داده است. “
حاضر اسلاید


تمرینات برای بزرگسالان: ترفندهایی برای گروه های عضلانی مرکزی هیکل، تعادل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشش
حاضر اسلاید را ببینید