توضیحات پف کردن صورت


دارو

صورت شما ممکن است در اثر استفاده از برخی داروها متورم شود.

تورم صورت ممکن است یکی اجتناب کرده اند مسائل جانبی برخی اجتناب کرده اند داروهای رایج باشد، اجتناب کرده اند جمله:

  • مهارکننده های ACE برای {فشار خون بالا} (انالاپریل، لیزینوپریل، رامیپریل)
  • مسدود کننده های گیرنده آنژیوتانسین برای {فشار خون بالا} (ایربسارتان، لوزارتان، والزارتان)
  • کورتیکواستروئیدها
  • استروژن
  • NSAID ها (آسپرین، ایبوپروفن، ناپروکسن)
  • تیازولیدین دیون ها (پیوگلیتازون، روزیگلیتازون) برای دیابت

حساسیت به دارو

آلرژی دارویی ممکن است باعث تورم صورت و سایر علائم آلرژیک شود.

بالقوه است آن یک است عارضه جانبی دارو نباشد، اما علاوه بر این خوب پاسخ آلرژیک هیکل باشد. این ممکن است باعث تورم در صورت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاهای تولید دیگری شود. علاوه بر این بالقوه است باعث تحمیل بثورات خارش دار روی منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات تنفسی شود کدام ممکن است گاهی به مقیاس کافی انتقادی است کدام ممکن است خواستن به مراقبت های اورژانسی دارد. محرک های رایج آنتی بیوتیک ها (شبیه پنی سیلین)، آسپرین، ایبوپروفن، داروهای ضد تشنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروهای شیمی درمانی هستند.

تکه هر دو تکه حشره

نیش و نیش حشرات منجر به التهاب و تحریک پوست شما می شود.

آن موجودات نوزاد (زنبورها، زنبورها، عنکبوت ها) می توانند تکه هر دو تکه شدیدی ارائه می دهیم وارد کنند کدام ممکن است در نتیجه تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک منافذ و پوست خواهید کرد تبدیل می شود. این معمولا در عرض تعدادی از ساعت هر دو تعدادی از روز افزایش می یابد. خوب پاسخ آلرژیک ممکن است تورم را شدیدتر تنبل، به طور معمول است به همان اندازه جایی کدام ممکن است تکه شکاف دارد. در برخی اشیا، این ممکن است سیگنال خوب پاسخ انتقادی به تماس گرفتن آنافیلاکسی باشد کدام ممکن است تنفس را سخت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن به مراقبت های اورژانسی دارد.

آفتاب زدگی

آفتاب سوختگی یکی از شرایط احتمالی است که می تواند منجر به درد و تورم صورت شود.

طولی نمی کشد. برخی اشخاص حقیقی می توانند منافذ و پوست صورت شخصی را تنها در ربع ساعت زیر آفتاب مستقیم خورشید بسوزانند. آفتاب‌سوختگی‌های انتقادی در کنار همراه خود منافذ و پوست دردناک، خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارش‌دار، می‌توانند باعث تورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاول‌های صورت خواهید کرد شوند. بالقوه است دچار عوارض، سرگیجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالت تهوع شوید. متعاقباً همراه خود کلاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس محافظ بپوشانید، اجتناب کرده اند لوسیون ضد آفتاب همراه خود SPF 30 هر دو بهتر بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ساعات آفتابی روز اجتناب کرده اند آفتاب دوری کنید.

واکنش آلرژیک غذایی

آلرژی غذایی می تواند صورت شما را پف کرده و سایر علائم آلرژی را ایجاد کند.

اگر به چیزهایی کدام ممکن است می خورید هر دو می نوشید واکنش آلرژیک دارید، اگر همراه خود آنها برخورد کنید بدنتان پاسخ نماد می دهد. ماهی، آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات لبنی محرک های رایج هستند. این ممکن است در عرض تعدادی از دقیقه صورت خواهید کرد را آلوده تنبل، ویژه به ویژه در فراگیر لب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه ها، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این زبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سقف دهان خواهید کرد. علاوه بر این بالقوه است روی منافذ و پوست هر دو موجود در گوش، دهان هر دو گلو بافت سرگیجه، حالت تهوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارش داشته باشید. اگر برای شما ممکن است تجویز شده است، همراه خود ۹۱۱ تصمیم بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند قلم اپی نفرین بیشترین استفاده را ببرید.

آنژیوادم

آنژیوادم تجمع مایع در زیر پوست است.

روزی اتفاق می‌افتد کدام ممکن است مایعات زیادی در زیر منافذ و پوست، معمولاً در فراگیر صورت خواهید کرد مخلوط می‌شود. در همه زمان ها خاص نیست کدام ممکن است چه چیزی باعث این می‌شود، با این حال می‌تواند همراه خود پاسخ آلرژیک به {چیزهای مختلف}، اجتناب کرده اند جمله گرده، لاستیک (در لاستیک)، تکه اشکالات، وعده های غذایی، آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی آفتاب خورشید، تحمیل شود. داروها حتی با بیرون پاسخ آلرژیک نیز می توانند باعث این امر شوند.

سینوزیت

عفونت باکتریایی در سینوس های شما می تواند صورت شما را متورم و دردناک کند.

معمولاً همراه خود آغاز تبدیل می شود. این باعث می‌شود کدام ممکن است میکرو ارگانیسم‌ها سینوس‌ها، نواحی نوزاد سوراخ استخوانی نزدیک استخوان گونه را دستی‌تر آلوده کنند. یکی اجتناب کرده اند مشهودترین علائم، گرفتگی سوراخ بینی است. درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورم در فراگیر سوراخ بینی، گونه ها، توجه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابرو رخ می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه است در هنگام انعطاف پذیر شدن شدیدتر شود. دکتر می‌تواند همراه خود آرامش، مسکن‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاهی آنتی‌بیوتیک‌ها ارائه می دهیم در معامله با آن کمک تنبل.

اکلامپسی

پره اکلامپسی وضعیتی است که باعث افزایش فشار خون در دوران بارداری می شود و باعث تورم صورت، دست ها و پاها می شود.

اگر باردار هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صورت، انگشت ها هر دو پاهای خواهید کرد به طور ناگهانی متورم تبدیل می شود، ممکن است سیگنال ای اجتناب کرده اند این مورد انتقادی باشد. علاوه بر این بالقوه است عوارض، حالت تهوع، اشکال تنفسی هر دو درد معده داشته باشید. حدود هفته ۲۰ باردار بودن آغاز تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث {فشار خون بالا} تبدیل می شود. در صورت تبصره علائم فوراً به دکتر شخصی اطلاع دهید. این ممکن است به اندام ها – بیشتر اوقات به کبد هر دو کلیه ها – آسیب برساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ممکن است برای کودک خواهید کرد مضر باشد.

احساس سلولی

سلولیت نوعی عفونت پوستی است که پوست متورم را گرم و به لمس حساس می کند.

میکرو ارگانیسم ها لایه های زیرین منافذ و پوست را آلوده می کنند. در کودکان تا حد زیادی روی صورت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردن دیده تبدیل می شود. اولین علامت معمولاً قرمزی، منافذ و پوست متورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف به حساس است. بالقوه است لرز، تب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاهی حالت تهوع، خواب آلودگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشکال در در نظر گرفتن داشته باشید. بالقوه است رگه های بنفش، برجستگی ها هر دو جراحات را روی منافذ و پوست شخصی تبصره کنید. در صورت تبصره این علائم فوراً به دکتر مراجعه کنید از در صورت وجود آنها را معامله با نکنید می توانند فوق العاده انتقادی باشند.

درماتیت تماسی

تماس با گیاهان، لوازم آرایش یا جواهرات ممکن است باعث درماتیت تماسی شود که باعث تورم و خارش پوست می شود.

تنها همراه خود انگشت زدن به جواهرات، فراهم می کند آرایش هر دو گیاهانی شبیه پیچک سمی، صورت خواهید کرد خارش، بنفش را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلوده تبدیل می شود. به طور معمول است آن یک است پاسخ آلرژیک است، با این حال علاوه بر این ممکن است سمومی شبیه اسید باتری هر دو سفید کننده باشد. هر دو ساده از اجتناب کرده اند هر ماده. حتی بزاق نیز ممکن است لب های خواهید کرد را خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلوده تنبل، در صورت وجود آنها را بیش از حد حساس کنید. دلیل برای را پیدا کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن اجتناب کنید. داروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوسیون های با بیرون مدل معمولاً برای تسکین علائم کافی هستند.

سندرم کوشینگ

کورتیزول بیش از حد مرتبط با سندرم کوشینگ باعث تورم، "صورت ماه" ظاهر.

صورت خواهید کرد ممکن است {به دلیل} این بیماری غیر معمول ظاهری کروی، ارزش بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید “ماهیانه” پیدا تنبل. روزی در حال وقوع است کدام ممکن است غدد آدرنال بیش اجتناب کرده اند حد کورتیزول “هورمون استرس” را برای مدت زمان بسیار طولانی ترشح کنند. علاوه بر این بالقوه است چربی بیشتری در فراگیر معده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردن، بافت عضلانی ضعیف‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کبودی هر دو کشیدگی بنفش داشته باشید. معامله با‌ها برای ادغام کردن جراحی در صورت تحمیل تومور، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی هر دو بلعیدن دارو برای کاهش مرحله کورتیزول است.

سندرم ورید کافا برتر

انسداد ورید اجوف فوقانی باعث تورم صورت، بازوها، گردن و قسمت بالایی بدن می شود.

این بعید است تا بیشتر سرطان ها ریه، لنفوم غیر هوچکین هر دو سایر بیشتر سرطان ها هایی کدام ممکن است به کابینت سینه افزایش می یابد، داشته باشید. ورید اجوف فوقانی سیاهرگی است کدام ممکن است خون را اجتناب کرده اند بالا، گردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کابینت سینه به روده ها می رساند. اگر معمولاً {به دلیل} بیشتر سرطان ها مسدود شود، به آن است سندرم ورید اجوف برتر می گویند. صورت، بازوها، گردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه بالایی هیکل خواهید کرد بیشتر اوقات متورم تبدیل می شود. علاوه بر این بالقوه است تا حد زیادی سرفه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تنفس اشکال داشته باشید. الان همراه خود دکترت تصمیم بگیر اگر اشکال تنفسی دارید همراه خود ۹۱۱ تصمیم بگیرید.