توجه ویژه به جهاد دانشگاهی در برنامه هفتم توسعه و بودجه ۱۴۰۲ – شما آنلاین هستید


توجه ویژه به جهاد دانشگاهی در برنامه هفتم توسعه و بودجه 1402
توجه ویژه به جهاد دانشگاهی در برنامه هفتم توسعه و بودجه 1402

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاد دانشگاهی، دکتر اقبال شکری خود را یکی از نیروهای اصلی جهاددانشگاهی می‌داند و گفت: به توانایی جهاد دانشگاهی در زمینه‌های مورد نیاز کشور به‌ویژه در حوزه فناوری و فعالیت‌های آن برای رفع این نیازها اطمینان کامل دارم. نمایندگان مردم تهران در شورای اسلامی با اشاره به مشاهدات […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاد دانشگاهی، دکتر اقبال شکری خود را یکی از نیروهای اصلی جهاددانشگاهی می‌داند و گفت: به توانایی جهاد دانشگاهی در زمینه‌های مورد نیاز کشور به‌ویژه در حوزه فناوری و فعالیت‌های آن برای رفع این نیازها اطمینان کامل دارم.
نماینده مردم تهران در شورای اسلامی با اشاره به رصد کارهای جهادی دانشگاه در چند بخش اقتصادی گفت: با مشاهده این آثار و دستاوردها متوجه شدم که این نهاد ظرفیت بسیار گسترده ای دارد و مسئولان از جمله دستگاه های اجرایی و نهادهای سیاست گذار از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و برنامه و بودجه وزارت علوم باید از این نهادهای ارزشمند دانشگاهی و فناوری حمایت کنند.
شاکری با بیان اینکه این موسسه در هر جایی که مورد حمایت قرار گرفته است توانسته پاسخگوی نیازها باشد، گفت: تنها دغدغه من تاخیر دستگاه اجرایی است که باید این خدمت به آن ارائه شود. این کاملا آزار دهنده است.
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: در نظر داریم با ارتباط و نشست با دستگاه هایی که مخاطبان و استفاده کنندگان این محصول هستند، محصولات جهاددانشگاهی را به سطح استفاده در شورای اسلامی برسانیم.
وی گفت: جایگاه جهاد دانشگاهی را در بودجه ۱۴۰۲ و برنامه هفتم توسعه در مجلس در نظر خواهیم گرفت و کمک می کنیم این نهاد در حوزه قانون گذاری به ویژه در بودجه و توسعه ملی دیده شود.