ته شورابیل و بالقلی دو هدف آینده شهرداری اردبیل هستند


محمود صفری با اشاره به اینکه گام های موثری برای رسیدن به درآمد پایدار برداشته ایم، گفت: شورابیل و بالقلی چای دو هدف آینده درآمد پایدار شهرداری اردبیل هستند.

محمود صفری | فیسبوک. محمود صفری

شهردار اردبیل در جلسه شورای مشورتی برنامه ریزی، اقتصاد و درآمد پایدار از آمادگی شهرداری اردبیل برای استقبال و پذیرش نظرات کارشناسان اقتصادی در راستای دستیابی به درآمد پایدار شهرداری خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل، محمود صفری در این نشست که روز دوشنبه ۳۰ خردادماه با حضور جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه، کارشناسان و فعالان حوزه اقتصاد برگزار شد، اظهار داشت: در این نشست، با حضور جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه، کارشناسان و فعالان حوزه اقتصاد، در سال ۲۰۱۸ به عنوان یکی از اعضای هیأت علمی این دانشگاه برگزار شد. تامین درآمد شهرداری یکی از دغدغه ها و برنامه های مهم و کلیدی برای آینده شهرداری اردبیل است.

شهردار اردبیل با اذعان به اینکه اقدامات موثری در این زمینه انجام داده ایم، گفت: اقدامات انجام شده مربوط به ساماندهی نیروی کار، راه اندازی کارخانه تولید پازل، ایجاد نمایشگاه دائمی گل و گیاه در مراکز تولید گل و گیاه شهرداری و برخی دیگر است. این مراحل است و ما تلاش می کنیم این مراحل را بیشتر توسعه دهیم.

صفری همچنین از دریاچه شورابیل و رودخانه بالیقلی چای به عنوان دو حوزه آبی طبیعی در کلانشهر اردبیل یاد می کند و تاکید می کند: این دو جایزه الهی با سطوح قابل توجه در کلانشهر اردبیل، می تواند زمینه ساز کسب درآمد پایدارتر سریعتر شهرداری اردبیل باشد. لذا تلاش خواهیم کرد تا با رضایت کارشناسان و صاحب نظران از این ظرفیت در این زمینه به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.