تلاش هرتزوگ برای ایجاد ثبات سیاسی در دولت صهیونیستی – شما آنلاین هستید


تلاش هرتزوگ برای ایجاد ثبات سیاسی در دولت صهیونیستی
تلاش هرتزوگ برای ایجاد ثبات سیاسی در دولت صهیونیستی

به گزارش ایسنا، روزنامه صهیونیستی «کان ۱۱» فاش کرد که آیزاک هرتزوگ، رئیس رژیم صهیونیستی مذاکرات محرمانه ای با حزب راست این رژیم به رهبری بنیامین نتانیاهو و جناح چپ میانه به رهبری نخست وزیر انجام داده است. یایر لاپید در هفته گذشته. . بر اساس این گزارش، هرتزوگ در جریان این بحث تلاش کرد […]

به گزارش ایسنا، روزنامه صهیونیستی «کان ۱۱» فاش کرد که آیزاک هرتزوگ، رئیس رژیم صهیونیستی مذاکرات محرمانه ای با حزب راست این رژیم به رهبری بنیامین نتانیاهو و جناح چپ میانه به رهبری نخست وزیر این رژیم انجام داده است. یایر لاپید در هفته گذشته. .
بر اساس این گزارش، هرتزوگ در این مذاکرات بر تلاش خود برای برون رفت از بحران سیاسی در سرزمین های اشغالی و جلوگیری از برگزاری انتخابات برای ششمین بار در سال های اخیر تاکید کرد.
به گزارش “کان ۱۱” در این باره، هرتزوگ در دیدار خود تاکید کرده است که تنها راه حل ایجاد ثبات سیاسی در اسرائیل است. تشکیل «حکومت وحدت» به همان اندازه گسترده است. زیرا برگزاری انتخابات متوالی مردم اسرائیل را با بحران مواجه کرده است.
این رسانه به نقل از نمایندگان کنست (پارلمان اسرائیل) حاضر در نشستی که توسط هرتزوگ برگزار شد، نوشت که رئیس جمهور اسرائیل به آنها گفته است: قصد دارم بعد از انتخابات آستین ها را بالا بزنم و برای تشکیل یک دولت وحدت گسترده تلاش کنم. “.
منابع نزدیک به هرتزوگ توضیح دادند که او به هیچ وجه تلاشی برای دخالت در انتخابات و تاثیرگذاری بر آن نداشته و هدفش تنها کمک به تشکیل یک دولت باثبات بوده است.
پارلمان رژیم صهیونیستی در اوایل ژوئیه انحلال کنست را اعلام و اول نوامبر (۱۰ نوامبر) را به عنوان تاریخ برگزاری انتخابات پارلمانی این رژیم اعلام کرد. این پنجمین انتخابات در چهار سال اخیر در سرزمین های اشغالی است.
برخی از کارشناسان اسرائیلی برگزاری انتخابات جدید را در صورت عدم موفقیت همه طرف ها در تشکیل کابینه بعید نمی دانند.
انتهای پیام