تقویت سیستم ایمنی (جلوگیری از لایم) شکلات شیک-ارین هولت سلامتهنگام جستجو در گوگل “چگونه از بیماری لایم جلوگیری کنیم” اولین چیزی که می بینید این است: بهترین راه برای جلوگیری از بیماری لایم این است که از مناطقی که کنه گوزن ها در آن زندگی می کنند اجتناب کنید ، به ویژه مناطق جنگلی و علفی. بلند.

خوب ، من در جنگل زندگی می کنم. و من عشق زیادی به بیرون دارم. و همانطور که قبلاً در پادکست خود صحبت کردم ، بودن در خارج از منزل یکی از راه هایی است که من پاسخ خود را در برابر استرس بیش فعال نشان می دهم ، سلامتی ام و یکی از ابزارهایی است که برای جلوگیری از بیماری خود ایمنی استفاده می کنم.

همانطور که من می بینم – مزایای خارجی بیشتر از بسیاری از معایب است. و من واقعاً نمی خواهم از ترس یکی از مکان های مورد علاقه ام زندگی کنم.

در عین حال ، من نمی خواهم بی پروا باشم. بیماری لایم چیزی نیست که من آن را بی اهمیت تلقی کنم. وقتی دبیرستان بودم ، مادرم به دلیل لایم مزمن کاملاً ضعیف شده بود. من تأثیرات مخرب این بیماری ناشی از کنه را از نزدیک دیدم.

آخر هفته گذشته ، ما مشغول انجام کار در حیاط بودیم و من در مورد رویکرد خود در مورد کنه و پیشگیری از Lyme فکر کردم.

استفان بوهنر ، گیاه شناس و متخصص لیم ، استفاده از ریشه گون را برای بهینه سازی عملکرد سیستم ایمنی توصیه می کند. وی مصرف 1000 میلی گرم روزانه و حداکثر 3000 میلی گرم در فصل لیم را توصیه می کند.

من از محلول گیاهی یا کپسوله استفاده می کنم.

از آنجا که دخترم تنها 5 سال دارد ، من در وعده های غذایی او از پودر گون استفاده می کنم. به عنوان دستور شکلات داغ من برای تقویت ایمنی. تابستان به زودی نزدیک می شود ، بنابراین من آن دستور آشنا را تغییر دادم تا یک میلک شیک خنک و خنک ایجاد کنم.

برای راه های دیگر تقویت سیستم ایمنی خانواده ، تمام منابع ذکر شده در قسمت 62 پادکست تغذیه Funk’tional را در اینجا بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *