تقویت سیستم ایمنی بدن – یک ماده جهانی


سیستم ایمنی بدن که باعث افزایش تونیک می شود

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، ما باید بر ایجاد سیستم ایمنی و محافظت از خود تمرکز کنیم. در هنگام استرس ، سیستم ایمنی بدن ما به شدت آسیب می بیند ، بنابراین اولویت دادن به رژیم غذایی بر بسیاری از موارد دیگر بسیار مهم است. این اغلب بدان معناست که رژیم غذایی “خوب” نیاز به توجه بیشتری دارد.

این تونیک سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند. چه بیمار باشید و چه مضطرب ، یا به حمایت گوارشی نیاز دارید یا به آرامش ساده و درونی نیاز دارید ، داشتن آن در دست یک مقوی عالی است.

در رژیم غذایی روزانه خود تا جایی که می توانید به دنبال زنجبیل ، سفال ، سرکه سیب و لیمو باشید. زنجبیل و زردچوبه به ویژه به دلیل خواص ضد حقارت و ضد باکتریایی خود در زمین مورد استفاده قرار می گیرند. گفته می شود اصطلاحات یکی از م effectiveثرترین مکمل های موجود است.

می توان این دستور را دو برابر کرد و آن را در اتاق ها در یخچال قرار داد. به هر حال ، آیا بسیاری از ما اکنون بهترین آشپزهای جهان نیستیم؟

نوع حرفه ای: برای تقویت بیشتر سیستم ایمنی و سلامت روانی خود ، نگاهی به قارچ های شیر شیر بیاندازید. می توانید یک قاشق چای خوری را در آب میوه یا تونیک روزانه خود تحریک کنید. از قارچ های وارد شده از چین خودداری کنید مگر اینکه کاملاً بی خطر باشند – آنها می توانند حاوی سرب خطرناک و سایر مواد سمی باشند. شیرها در دره یارا ویکتوریا می توانند مانن را از طریق سوپرمارکت جنگل خریداری کنند.

سیستم ایمنی بدن که باعث افزایش تونیک می شود

ورودی – 4 فنجان می سازد

هشدار – تند است ، بنابراین اگر نمی توانید حرارت را تحمل کنید ، فلفل را نصف کرده یا بردارید.

1 سر سیر
2 عدد لیمو
4 فلفل دلمه ای (قرمز و سبز را مخلوط کنید – یا همانطور که در بالا ذکر شد کاهش دهید)
1 قاشق غذاخوری زنجبیل تازه ، آب پز
1 قاشق غذاخوری فلفل تازه ، خرد شده (یا 1/2 قاشق چایخوری آسیاب شده)
اگر فلفل بزنیم
2 قاشق غذاخوری عسل
2 قاشق غذاخوری سرکه سیب خام
1 لیتر آب

سیر ، چیلی و لیمو را به قطعات خرد کنید (پوست روی سیر را بگذارید و لیمو را کمی با آن مخلوط کنید).

هنگامی که آن را داخل آن قرار می دهید ، لیمو را فشار دهید و همه مواد را در یک قابلمه بزرگ بریزید.

درپوش را به آرامی به مدت 20 دقیقه روشن کنید. مایع را خاموش کنید.

هر زمان که به ادویه جات احتیاج داشتید در فنجان های کوچک گرم کنید. یا آن را به آرامی در فر گرم کنید تا جوش بیاید و 2-3 روز در یخچال نگهداری کنید. دوستدار فریزردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *