تصویر فرمانده در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، تصویر شهید هدایت صحرایی; فرمانده اطلاعات گردان ۵۰۵ محرم و از شهدای کشتی استان ایلام و شهرستان دهلران در اردوی تیم ملی کشتی در کنار تصویر سایر شهدای کشتی چند روز پیش در خانه کشتی. شهیدصدرزاده در کمپ تیم ملی نصب شد.

62336806 - تصویر یک فرمانده در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی

* نامه درخواستی شهید گمنام توسط یک شهید مدافع معبد

هدایت صحرایی فرزند علی محمد در سال ۱۳۴۲ در روستای «بیشه دراز» از توابع شهرستان دهلران به دنیا آمد. او یکی از اولین کسانی بود که با ظاهر شدن به عنوان محافظ و رفتن به جبهه با شروع جنگ از جهان اسلام دفاع کرد. او تنها پسر خانواده است. تحصیلات خود را تا مقطع متوسطه در دهلران به پایان رساند و در دوران تحصیل رشته کشتی را دنبال کرد و از کشتی گیران شهرستان دهلران بود.

62336869 - تصویر فرمانده در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی

این رزمنده رشید در تاریخ ۲۰ مرداد ۶۲ در عملیات “والفجر ۳” در مهران به شهادت رسید.

62336811 - تصویر یک فرمانده در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی

کتاب «هدایت» از زندگی نامه و رشادت های شهید «هدایت صحرایی» می گوید. این کتاب در ۲۳۲ صفحه در فصل هایی از زندگی نامه و رشادت های شهدا تا دوران شهادت نوشته محمد صحرایی در سال ۱۳۹۷ توسط انتشارات مرصاد منتشر شده است.

در گزیده ای از وصیت نامه شهید می خوانیم:
«در دلم آتشی است که جز جهاد در راه خدا، هیچکس آن را خاموش نمی‌کند. مادر من انسانها می میرند پس چه بهتر که در راه خدا بجنگیم و در راه او شهید شویم.
پشتیبان انقلاب اسلامی باشید و امام و یارانش را تا آخر یاری کنید. دعا کن این بالاترین فریاد است. روزه بگیرید و امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکنید. ولایت فقیه نوری است که خفاش شب آن را نمی بیند.

انتهای پیام