تصمیم واکسیناسیون برای کارمندان فدرال توسط سالن دادگاه {تجدید نظر} احیا شد


تصویر ویژه: مجوز مجدد واکسیناسیون برای کارگران فدرال توسط دادگاه استیناف

جمعه، ۸ آوریل ۲۰۲۲ (HealthDay News)

خوب سالن دادگاه استیناف فدرال مجدداً قانونی را احیا کرده است کدام ممکن است بر مقدمه آن کارگران مقامات فدرال آمریکا باید علیه کووید-۱۹ واکسینه شوند.

این مجوز در ماه سپتامبر حاضر شد، با این حال در ژانویه همراه خود خوب تصمیم اولین صادر شده توسط خوب قاضی فدرال در تگزاس متوقف شد. نیویورک تایمز اشاره کردن شده.

روز پنجشنبه، سالن دادگاه تجدیدنظر آمریکا برای بخش پنجم، ۲-۱ رای داد کدام ممکن است خوب قاضی تگزاس صلاحیتی برای جلوگیری اجتناب کرده اند الزام برای واکسینه کردن کارمندان فدرال هر دو مواجهه همراه خود اقدامات انضباطی ندارد. این قوانین با اشاره به کارگران مراقبت های بهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند کارگران بخش شخصی نیز اعمال تبدیل می شود.

سالن دادگاه استیناف علاوه بر این ذکر شد کدام ممکن است دعوی فدرال رزرو برای آزادی پزشکی برای به مشکل کشیدن این تصمیم باید رد شود. بار اشاره کردن شده.

به مشاوره کاخ سفید، حدود ۹۵ سهم اجتناب کرده اند کارگران فدرال به همان اندازه زمان صدور اصل واکسینه شده بودند.

سالن دادگاه برتر آمریکا در ژانویه اعمال قوانین مدیریت واکسن هر دو آزمایش بایدن را برای کارفرمایان عظیم ممنوع کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب قاضی فدرال در ماه دسامبر الزام واکسن را برای کارگران پیمانکاری فدرال مسدود کرد.

بر مقدمه فینال داده های وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری های آمریکا، اجتناب کرده اند روز پنجشنبه، ۲ سوم آمریکایی های مجاز به طور مناسب به سمت COVID-19 واکسینه شدند.

دانش تا حد زیادی

برای کسب دانش تا حد زیادی با اشاره به واکسن‌های کووید، اجتناب کرده اند امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری‌های آمریکا دیدن کنید.

تأمین: نیویورک تایمز

نوشته شده توسط رابرت پریدت، خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.