تشکر FIVB از والیبال ایران – شما آنلاین هستید


تشکر FIVB از والیبال ایران
تشکر FIVB از والیبال ایران

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی والیبال در صفحه رسمی خود در فضای مجازی در خصوص عملکرد والیبال ایران در سال ۲۰۲۲ نوشت: به لطف ایران! فصل ۲۰۲۲ برای تیم ملی والیبال ایران به پایان رسید. آنها در لیگ ملت ها هفتم شدند. همچنین ایران در مسابقات جهانی سیزدهم شد. برای همه بازیکنان و کارکنان […]

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی والیبال در صفحه رسمی خود در فضای مجازی در خصوص عملکرد والیبال ایران در سال ۲۰۲۲ نوشت: به لطف ایران! فصل ۲۰۲۲ برای تیم ملی والیبال ایران به پایان رسید. آنها در لیگ ملت ها هفتم شدند. همچنین ایران در مسابقات جهانی سیزدهم شد. برای همه بازیکنان و کادر فنی ایرانی آرزوی بهترین ها را داریم.
به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در سه هفته مرحله مقدماتی لیگ دسته یک والیبال کشور در مجموع ۱۲ دیدار تیم های چین، استرالیا، آمریکا، کانادا، لهستان، اسلوونی و صربستان را با موفقیت شکست داد و در دیدار رفت. تیم های هلند، ژاپن، بلغارستان و برزیل. و ایتالیا این تصمیم را پذیرفت. ایران در پایان مرحله گروهی با هفت برد و ۲۰ امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت. شاگردان بهروز عطایی نیز در دور اول لیگ ملت ها در بولونیای ایتالیا به مصاف لهستان رفتند و شکست خوردند.
همچنین تیم ملی والیبال ایران در مرحله یک هشتم نهایی قهرمانی جهان به مصاف برزیل رفت و با نتیجه ۳ بر صفر (۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۳) شکست خورد تا ایران از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماند. و حذف شد.
انتهای پیام