رژیم لاغری سریع

تخفیف ویژه عوارض شهرداری برای معلمان و کارگران


رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: همزمان با گرامیداشت هفته کارگر و معلم با پیشنهاد اعضای شورای شهر و لایحه شهرداری، تخفیف ۳۰ درصد در پرداخت عوارض شهرداری برای این قشر اعمال می‌شود.

جواد انصاری: تخفیف ویژه عوارض شهرداری برای معلمان و کارگران


جواد انصاری در بیست و نهمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تبریک هفته سلامت و تجلیل از مدافعان سلامت اظهار کرد: در سایه تلاش مجاهدان عرصه سلامت امروز شاهد ارتقا سلامت در جامعه هستیم.

وی تصریح کرد: با پیشنهاد اعضای شورای شهر در قالب تخفیف، شهرداری لایحه ارائه تخفیف را در گرامیداشت هفته کارگر و معلم ارائه کرد تا با ارج نهادن به مقام معلمان و کارگران، فعالان این عرصه بتوانند از اول خرداد تا ۳۱ خردادماه از تخفیف ۳۰ درصد در بهره‌مندی از پرداخت کلیه عوارض شهرداری استفاده کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: هر چند این تخفیف‌ها به صورت تیپ ارائه شده اما سعی ما بر این است تا با اولویت برای کارگران و معلمان این تخفیف ارائه شده و در مدت زمان تعیین شده برای همه معلمان، اساتید دانشگاه و همچنین جامعه کارگری اعم از شاغل و بازنشسته ارائه تخفیف‌ را شاهد باشیم.

انصاری تاکید اعضای شورای شهر اردبیل را بر ارائه تخفیف ۳۰ درصد و جلوگیری از اقساط‌‌بندی طولانی‌ مدت یادآور شد و افزود: اعضای شورای شهر در نهایت تصمیم گرفتند تا بر اساس لایحه با همکاری شهرداری تخفیف مورد نظر اعمال شود.

وی به پیشنهاد شهرداری برای احداث پارک خانواده در شورابیل در چهار هکتار زمین اشاره کرد و ادامه داد: در کنار اجرایی شدن این پارک در ضلع جنوبی شورابیل، در راستای تکریم خانواده قرار شد در بخشی از این پارک غرس نهال برای زوجین و فرزند چهارم خانواده همراه با هدایای ویژه برای این خانواده‌ها در نظر گرفته شود.

انصاری ضرورت تجلیل از بازنشستگان شهرداری را با هدف تجلیل و تقدیر از زحمات این قشر زحمتکش یادآور شد و خاطرنشان کرد: به زودی آیین تجلیل از بازنشستگان شهرداری برگزار خواهد شد.

وی در مورد نصب المان نفس و میدان وحدت اردبیل نیز اضافه کرد: با طراحی مناسب این المان‌ها در شهر اردبیل نصب و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

انصاری در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: در کنار این ۲ المان، با همکاری نیروی دریایی المان ناوشکن سبلان در میدان سینای اردبیل نیز راه‌اندازی خواهد شد.


84