تجهیزات هایی کدام ممکن است می توانند ارائه می دهیم کمک کنند به همان اندازه خوابی دستی داشته باشید


تصویر خبر: دستگاه هایی که می توانند به شما کمک کنند تا خواب راحت داشته باشید

شنبه ۹ آوریل ۲۰۲۲ (HealthDay News)

اگر در در نظر گرفته شده تهیه وسیله ای کمک خواهد کرد که شما خواب بیشتر هستید، منصفانه متخصص نکاتی را ارائه می دهیم می دهد.

ردیاب‌های خواب اجتناب کرده اند ردیاب‌هایی کدام ممکن است میزان خواب ممکن است را سند می‌کنند به همان اندازه مواردی کدام ممکن است سطوح خواب ممکن است را نظارت می‌کنند، متغیر است، با این حال تجزیه و تحلیل اینکه خواه یا نه نتایج خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش مفیدی را حاضر می‌دهند، سخت است.

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است این تجهیزات‌ها بیداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوابیدن را بر مقدمه حرکت ضبط می‌کنند، اگر عموماً شخص خاص هستید کدام ممکن است در کل خواب بیش از حد حرکت نمی‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید در زمان بیداری بیش از حد حرکت می‌تنبل، احتمالاً همراه خود حمل یکی اجتناب کرده اند این‌ها ضبط دقیقی اجتناب کرده اند خواب شخصی اکتسابی خواهید کرد. دکتر فیلیپ الابات، استادیار پزشکی خواب در کالج پزشکی بیلور در هیوستون اظهار داشت.

سایر وسایل خوابی کدام ممکن است نماد داده شده است برای مبتلایان {مفید است} عبارتند اجتناب کرده اند:

  • تجهیزات‌های نویز سفید برای حاضر صدای ثابتی کدام ممکن است اجتناب کرده اند نویز پس‌زمینه جلوگیری می‌تنبل.
  • آلارم هایی کدام ممکن است به طور پیوسته آفتاب اتاق را افزایش می دهند به همان اندازه ارائه می دهیم کمک کنند به همان اندازه البته است اجتناب کرده اند خواب بیدار شوید.
  • پتوهای با کیفیت صنعتی، کدام ممکن است گزارش شده است به تسکین احساسات غیر خالص در اندام‌ها برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر سندرم پای بی‌قرار کمک می‌تنبل.

آلاپات علاوه بر این اقداماتی را کدام ممکن است می‌توانید برای افزایش احتمال خواب در یک روز واحد‌تان انجام دهید تشریح کرد: هنگام کنار هم قرار دادن شدن برای رختخواب، آفتاب اتاق را کاهش دهید. تلویزیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کامپیوتر را خاموش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشی شخصی را جدا بگذارید. محیطی آرام، سرماخوردگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرام داشته باشید به همان اندازه ارائه می دهیم در اوقات فراغت کمک تنبل.

آلاپات در ادعا خبری بیلور اظهار داشت: «کسانی اجتناب کرده اند ما کدام ممکن است در به خواب قدم گذاشتن اشکال داریم به چیزهایی خواستن داریم کدام ممکن است به ما کمک تنبل در گذشته اجتناب کرده اند خواب تا حد زیادی اوقات فراغت داشته باشیم. “خاموش کردن ذهن بالقوه است روی حیله و تزویر باشد. هر چیزی کدام ممکن است ممکن است ارائه می دهیم کمک تنبل اجتناب کرده اند کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر پاسخگویی هایی کدام ممکن است افکار ممکن است را مشغول می تنبل کنار شوید، ممکن است به استاندارد خواب ممکن است کمک تنبل.”

آلاپات طرفدار می تنبل، اگر همچنان اشکال خواب دارید، به متخصص خواب مراجعه کنید. آنها بالقوه است منصفانه آزمایش خواب {در خانه} حاضر دهند به همان اندازه خاص شود خواه یا نه هنگام خواب اشکال تنفسی دارید هر دو خیر، هر دو بالقوه است به ۱ بررسی خواب آزمایشگاهی خواستن داشته باشید کدام ممکن است در آن مشاوران خواب امواج مغزی ممکن است را همراه خود استفاده اجتناب کرده اند ضبط EEG مقیاس گیری کنند.

دانش تا حد زیادی

موسسه سراسری روده ها، ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خون آمریکا راهنمای خواب مفید را حاضر می دهد.

تأمین: کالج پزشکی بیلور، ادعا مطبوعاتی، ۲۹ مارس ۲۰۲۲

نوشته شده توسط رابرت پریدت، خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.
حاضر اسلاید


مشکلات خواب: غذاهایی کدام ممکن است ارائه می دهیم {کمک می کند} بخوابید هر دو ممکن است را بیدار
حاضر اسلاید را ببینید