تجاوز به زنان توسط مسافران قلابی


راننده خودروی سواری پراید که اقدام به آزار و اذیت زنان و سرقت اموال آنها کرده بود، دستگیر شد.

تجاوز به زنان توسط مسافران قلابی

شهرخان: اواخر اردیبهشت ماه دو زن جوان با حضور در کلانتری ۱۰۴ عباس آباد مدعی شدند که توسط رانندگان پراید مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. شاکی اول که خانمی ۲۱ ساله و متاهل است در اظهارات خود به ماموران گفت: حدود ساعت ۱۷ برای رفتن به پل سیدخندان در جاده شهید مطهری سوار پراید شدم که فکر می کردم مسافری است. خانمی پشت ماشین نشسته بود و من هم در صندلی عقب ماشین نشسته بودم. وی افزود: دقایقی از سوار شدنم به خودرو نگذشته بود که راننده به بهانه گرمای هوا شیشه خودرو را بالا زد و مدعی شد قصد استفاده از کولر خودرو را دارد. شیشه ها کاملا دود شده بود و راهی برای خروج از ماشین وجود نداشت.

زن ۲۱ ساله ای که پس از این تصادف دچار لکنت زبان شده بود به ماموران گفت: لحظاتی بعد متوجه شدم فردی که پشت خودرو نشسته مردی بوده و لباس زنانه به تن دارد. این فرد با گذاشتن کاتر زیر گلویم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و ۲۴ النگو طلا به ارزش حدود ۴۰ میلیون تومان از من گرفت. شاکی توضیح داد که پس از این حادثه متهم او را در مکانی خلوت رها کرده است. وی گفت: راننده خودرو را به گونه ای طراحی کرده است که تمام درها با اولین ترمز قفل شده و درب عقب خودرو فاقد دستگیره است.

شاکی دوم که دختری ۱۸ ساله است نیز در اظهاراتی مشابه به افسر گفت: پس از پایان کار در مدرسه ای در ونک حوالی ساعت ۱۶ قصد داشتم به جالان سهروردی بروم. راننده پراید جلوی من ایستاد و من به خیال اینکه او مسافر است سوار ماشینش شدم و روی صندلی جلو نشستم.

وی ادامه داد: چند ثانیه بعد راننده به بهانه گرمای هوا شیشه ماشین را بالا زد و از همان لحظه استرس من شروع شد. شیشه ها دودی بود و اصلاً نمی شد بیرون ماشین را دید. می خواستم در ماشین را باز کنم و خودم را بیرون بیاندازم که فهمیدم در ماشین دستگیره ندارد.

این دختر جوان در ادامه اظهارات خود به افسر گفت: نزدیک بلوار حقانی بودیم که راننده بدجنس چاقویی را از جیبش درآورد و زیر گلویم گذاشت. راننده خواست مرا اذیت کند و گفت طلاها و جواهراتم را به او بدهم. من هم به دروغ به او گفتم که حالم بد است و ممکن است در ماشین مریض شوم. او برای جلوگیری از این کار، ماشین را متوقف کرد.

وی افزود: از آن لحظه استفاده کردم و شیشه ماشین را پایین انداختم و خودم را بیرون انداختم. راننده با سرعت دور شد اما من توانستم از شماره پلاک او عکس بگیرم.

پس از شکایت این دو نفر و با اطلاعات به دست آمده از خودروی متهم، ماموران کلانتری ۱۰۴ عباس آباد موفق به شناسایی منزل راننده پراید شدند و پس از راهنمایی مقامات قضایی و اجازه ورود به منزل متهم، آنها را شناسایی کردند. او را در خانه اش در پونک دستگیر کردند.

متهم پس از دستگیری و انتقال به کلانتری منکر جرم خود شد اما در نهایت پس از مواجهه با دختر ۱۸ ساله و بر اساس شهادت، چاره ای جز اعتراف و اعتراف به جرم خود نداشت.

سرهنگ اردشیر نادری، رئیس پلیس پیشگیری یازدهم پایتخت با تایید این خبر گفت: متهم حدود ۳۲ سال سن دارد و سابقه کیفری ندارد.

وی تصریح کرد: متهم با دستور مقام قضایی دستگیر شد و تحقیقات برای دستگیری همدستانش و کشف جرایم احتمالی دیگر توسط این فرد ادامه دارد.

تصادف

تجاوز به زنان توسط مسافران قلابی