تبر و قمه در لیگ کشتی! – شما آنلاین هستید


تبر و قمه در لیگ کشتی!
تبر و قمه در لیگ کشتی!

به گزارش ایسنا، در دیدار تیم های کشتی گیلان و افلاک لرستان درگیری در سالن مسابقات بالا گرفت تا اینکه تصویر منتشر شده فردی با شناسنامه را نشان می داد که به نظر می رسد یکی از مسئولان مسابقات باشد. ، تبر در دست داشت اوضاع سالن هم متشنج بود. درگیری مداوم و […]

به گزارش ایسنا، در دیدار تیم های کشتی گیلان و افلاک لرستان درگیری در سالن مسابقات بالا گرفت تا اینکه تصویر منتشر شده فردی با شناسنامه را نشان می داد که به نظر می رسد یکی از مسئولان مسابقات باشد. ، تبر در دست داشت اوضاع سالن هم متشنج بود.
ادامه درگیری و هرج و مرج در سالن کشتی در شرایطی است که مشخص نیست برنامه سازماندهی فدراسیون لیگ کشتی برای جلوگیری از این اتفاق تلخ چیست.

چند روز پیش تصاویری از درگیری بین حاضرین و برگزارکنندگان مسابقه منتشر شد که عده ای قمه در دست داشتند. در تصویر منتشر شده عده ای از علاقه مندان به ورزش های رزمی بدون دخالت و حضور ماموران نیروی انتظامی به نشانه اعتراض وارد تشک کشتی شده و به سمت داور هجوم بردند.
فدراسیون کشتی و حمید یاری رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی که پیش از این هدایت تیم کشتی البرز را برعهده داشت به تکرار تکراری این اتفاق در سالن مسابقات لیگ کشتی واکنشی نشان ندادند.
انتهای پیام