تادیف: بدون روسیه، جام جهانی ارزش تماشا کردن ندارد – شما آنلاین هستید


طدیف: بدون روسیه، مسابقات جهانی ارزش دیدن ندارد
طدیف: بدون روسیه، مسابقات جهانی ارزش دیدن ندارد

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در بلگراد در حالی به طور موقت در صربستان برگزار می شود که خبری از حضور کشتی گیران روسی نیست و ورزشکاران این کشور از حضور در این رقابت ها محروم هستند. این در حالی است که افرادی مانند عبدالرشید […]

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در بلگراد در حالی به طور موقت در صربستان برگزار می شود که خبری از حضور کشتی گیران روسی نیست و ورزشکاران این کشور از حضور در این رقابت ها محروم هستند. در عین حال افرادی مانند عبدالرشید سعدالله یو، سیداکوف، اوگویف و موسی اولیف از بهترین های جهان در کشتی بودند.
جامبولات تادیف سرمربی تیم کشتی آزاد روسیه در پاسخ به این سوال که در این شرایط چگونه کشتی گیران کشورش را آماده نگه می دارد، گفت: همه چیز به خودمان بستگی دارد. ما هر ماه در اردوهای آماده سازی حاضر می شویم و کشتی گیران را زیر نظر داریم. ما باید در شرایط خوبی باشیم زیرا هر لحظه ممکن است اجازه حضور در صحنه بین المللی را داشته باشیم. قهرمانی جهان یا اروپا بدون تیم روسیه چه معنایی دارد؟ ارزش دیدن ندارد و این فقط در مورد کشتی نیست، بلکه در مورد سایر ورزش ها نیز هست. مثلا در بوکس، ژیمناستیک و جودو. فکر می کنم به موقع این مشکل را حل کنیم.
در دوران ممنوعیت، فدراسیون کشتی روسیه مسابقات داخلی کشتی را ترتیب داد تا ورزشکاران المپیکی این کشور بتوانند در آن شرکت کنند و خود را آماده نگه دارند.
انتهای پیام