بی آرد را انتخاب کنید: کوکی های شکلاتی شکلاتی ماجراجویی خود-امی لانگاردارد


ورودی ها

3 عدد موز له شده
2 فنجان جو دوسر (من از جو دوسر بسته بندی شده استفاده کردم ، اما صدف سریع کار می کند)
1 فنجان کره بادام زمینی نرم یا خرد شده (1/2 فنجان PB و 1/2 فنجان تاهینی یا 1 فنجان روغن بادام یا کره دیگر به دلخواه)
1 قاشق چایخوری وانیل
1/2 فنجان نارگیل خرد شده
3 قاشق غذاخوری شربت افرا
چیپس شکلات تلخ بدون شیر (به اندازه یا مقدار کمی که می خواهید)
نمک دریا (فقط چند قاشق غذاخوری برای افزودن به دستور غذا یا پاشیدن روی آن)

جهت ها:

فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید و آنها را روی یک ورقه پخت با کاغذ روغنی یا سیلیکون قرار دهید.

همه مواد را با هم مخلوط کنید. می توانید مواد و / یا کره بادام زمینی را برای یک مغز دیگر یا کره دانه یا هر مخلوط بادام / کره دانه مورد علاقه خود اضافه کنید یا بگذارید (لطفا از کره جایگزین استفاده کنید – مانند تهینی – شما باید آن را تنظیم کنید) شیرین با کمی شربت افرا یا چیپس شکلات اضافی.) می بینید که من دانه کدو تنبل را در عکس بالا اضافه کردم. من دانه های چیا و مقداری دارچین را نیز اضافه کردم. سایر مواقع من کتان آسیاب شده ، شاهدانه ، آجیل و / یا کشمش را به این دستور غذا اضافه می کنم. خلاق بودن! از آنجا که این دستور کوکی سنتی شما نیست و بسیار بخشنده است ، مواد مورد علاقه خود را اضافه کنید.

وقتی طعم هایی را که درست می کنید مخلوط کردید تا مواد خوب تهیه شود ، مطمئن شوید که آنها را درست کرده اید ، سپس توپ هایی با اندازه یکسان (معمولاً من حدود 20 عدد می گیرم – من غذای خود را در طرف کوچکتر نگه می دارم ، مانند 24 کوکی) و آنها را روی ورق پخت شما آنها را با چنگال یا دست کوچک کنید. ورق را به فر منتقل کنید. به مدت 16 – 18 دقیقه بپزید. این کوکی ها واقعاً منبسط یا نرم نمی شوند ، اما کمی گرد می شوند.

پس از سرد شدن ، می توانید آنها را در ظرف دربسته تا یک هفته یا در یخچال در دمای اتاق نگهداری کنید. لذت بردن!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *