بیماری قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شب های بی خوابی بیشتر اوقات همراه خود هم در کنار هستند


عکس نیوز: بیماری قلبی و شب های بی خوابی اغلب با هم پیش می روند

جمعه، ۸ آوریل ۲۰۲۲ (HealthDay News)

خوب بررسی جدید گزارش می دهد کدام ممکن است بی خوابی در بین مبتلایان قلبی شایع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور قابل توجهی خطر حمله ها قلبی، سکته مغزی هر دو سایر حوادث مهم قلبی را افزایش می دهد.

به آموزش داده شده است محققان، این یافته ها خواستن به بازرسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با مشکلات خواب در مبتلایان قلبی را نماد می دهد.

لارس لمس کردن، نویسنده بی نظیر این متن، دانشجوی پزشکی در دانشکده اسلو در نروژ، ذکر شد: “بررسی ما نماد می دهد کدام ممکن است بی خوابی در مبتلایان قلبی شایع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مشکلات قلبی عروقی بعدی با بیرون ملاحظه به اجزا خطر، شرایط بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم سلامت روان در کنار است.” .

بررسی جدید برای ادغام کردن بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰۰ فرد مبتلا بیماری قلبی (سن متوسط: ۶۲ سال) بود. آنها منطقی۱۶ ماه پس اجتناب کرده اند حمله قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو روشی برای باز کردن عروق مسدود شده – هر دو جراحی بای پس هر دو کاشت استنت – نمایندگی کردند.

ابتدا ۴۵ سهم گفتند کدام ممکن است دچار بی خوابی شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۴ سهم گفتند کدام ممکن است در هفته در گذشته اجتناب کرده اند داروهای خواب استفاده کرده اند.

در کل متداولپیگیری ۴.۲ سال، ۲۲۵ فرد مبتلا ۳۶۴ بیماری قلبی اصلی داشتند. این برای ادغام کردن بستری شدن در بیمارستان برای حمله قلبی، بازگرداندن جریان خون مسدود شده، سکته مغزی، نارسایی قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نابودی قلبی عروقی بود.

بر ایده یافته های حاضر شده در روز پنجشنبه در نشست دیجیتال صفحه بحث مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق اروپا، بی خوابی ۱۶ سهم اجتناب کرده اند فراوانی حوادث قلبی را به شخصی اختصاص می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تذکر اهمیت بعد اجتناب کرده اند سیگار کشیدن (۲۷ سهم) را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تحرکی (۲۱ سهم) رتبه سوم را به شخصی اختصاص داده است. این بررسی علاوه بر این در روزنامه چاپ شده شد پیشرفت خواب.

Frogde در یک واحد ادعا مطبوعاتی ذکر شد: «این بدان معناست کدام ممکن است اگر هیچ خوب اجتناب کرده اند نمایندگی‌کنندگان بی‌خوابی نداشتند، می‌توان اجتناب کرده اند ۱۶ سهم حوادث قلبی عروقی اصلی مکرر جلوگیری کرد.»

وی خاطرنشان کرد کدام ممکن است تحقیقات بیشتری مورد نیاز {است تا} ببینیم خواه یا نه معامله با های بی خوابی مشابه با معامله با شناختی رفتاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید اپلیکیشن های دیجیتال به مبتلایان قلبی {کمک می کند} هر دو خیر.

دانش تا حد زیادی

مؤسسه سراسری مرکز، ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خون آمریکا راهنمای خوبی برای همه زمانها خوشایند همراه خود بیماری قلبی حاضر می دهد.

تأمین: صفحه بحث مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق اروپا، ادعا مطبوعاتی، ۷ آوریل ۲۰۲۲

نوشته شده توسط رابرت پریدت، خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
حاضر اسلاید


مسائل خواب: غذاهایی کدام ممکن است ارائه می دهیم {کمک می کند} بخوابید هر دو خواهید کرد را بیدار
حاضر اسلاید را ببینید