بهنام محمودی: والیبال نیازی به سیاست ندارد – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، لیگ ملی والیبال ۲۰۲۲ با قهرمانی فرانسه به پایان می رسد. در رده بندی نهایی این مسابقات تیم ملی ایران در رده هفتم قرار گرفت.

بهنام محمودی در گفت وگو با ایسنا، عملکرد ملی پوشان در این مسابقات را به نمایش گذاشت و اظهار کرد: تیم ملی کشورمان جز در هفته اول عملکرد خوبی داشت و روز به روز بهتر شد. اعتماد به نفس و توانایی بازیکنان نشان داد و عملکرد خوبی داشتند. مربی ایرانی هم افتخار می کند. من چند سالی است که می گویم باید به مربیان ایرانی توجه کنیم. عطایی، طلوکیان و جزیده به عنوان نماینده مربیان خوب ایران انتخاب شدند و خوشبختانه عملکرد خوبی داشتند.

وی افزود: برخی چهره ها مثل اسماعیل نژاد که تجربه حضور در لیگ ملت ها را نداشتند، خیلی خوب کار کردند و عالی به نظر می رسیدند. این نشان می دهد که اگر اطلاعات کافی از بازیکنان داشته باشیم و توانایی فنی آنها را در لیگ رعایت کنیم، می توانیم به این بازیکنان تکیه کنیم و در تورنمنت های مختلف از آنها استفاده کنیم و دیگر از بازیکنان بزرگ به شکلی ناخوشایند استفاده نخواهیم کرد تا اذیت شویم.

محمودی در ادامه تصریح کرد: با برنامه ریزی دقیق، کارشناسی و تخصصی می توانیم جایگاه خود را در بین هشت تیم المپیک ۲۰۲۴ تثبیت کنیم و با برنامه ریزی، تحلیل، حمایت و آموزش مربیان در بین چهار تیم در سال ۲۰۲۸ قرار بگیریم. نیاز به همدلی، اتحاد، کار اختصاصی و تخصص دارد. ما دیگر نیازی به کار سیاسی نداریم، بلکه نیازمند افراد جوان و متخصص هستیم که کار را به دست بگیرند.

وی قدرت تیم ایران در لیگ ملت ها را انگیزه بازیکنان و کادر فنی این تیم دانست و گفت: همه بازیکنان ما خوب کار کردند و عملکرد خوبی داشتند. مردم نیز از نتایج راضی هستند.

این کارشناس والیبال در پایان گفت: از بازیکنان تیم ملی تشکر می کنم که جنگیدند و مردم راضی هستند. ما باید بیشتر به هم کمک کنیم و وحدت را افزایش دهیم زیرا مردم انتظار والیبال دارند و ما باید به پیشرفت این رشته کمک کنیم. خانواده والیبال به بلوغ رسیده اند تا در او جمع شوند و به والیبال کمک کنند.

انتهای پیام