بهره برداری مجتمع از تاسیسات بین راهی در اردبیل


کلیم اله وثقی گفت: در هفته دولت امسال فاز اول مجتمع بین راهی ففاد در کیلومتر ۲۲ بزرگراه اردبیل – مغان آغاز به کار می کند.

کلیم اله وثقی گفت: در هفته دولت امسال فاز اول مجتمع بین راهی ففاد در کیلومتر ۲۲ بزرگراه اردبیل – مغان آغاز به کار می کند.

مدیرکل حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از مجتمع خدماتی رفاهی حدفاصل جاده سحر اردبیل، محور پارس آباد، تعداد کل مجتمع های خدماتی رفاهی حدفاصل جاده تا تیرپاک در حال بهره برداری را ۴۸ دستگاه عنوان کرد و گفت: این مجتمع خدماتی در حدفاصل جاده سحر اردبیل است. از این تعداد ۲۱ مجتمع در حال بررسی و رهاسازی است. در اصل موافقم.

وثوقی گفت: ۹ مجتمع خدماتی رفاهی در حال اجراست که از این تعداد ۶ مجتمع واقع در اردبیل سرچم، اردبیل پارس آباد، اردبیل فیروز آباد، اردبیل نمین و بیله سوار گرامی ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

ارائه خدمات متمرکز و مناسب، کاهش اتلاف وقت و آسایش بیشتر رانندگان و مسافران، جلوگیری از گسترش واحدهای خدماتی در طول جاده و تمرکز آنها در یک مکان، دسترسی سریع رانندگان و مسافران به خدمات لازم، کاهش تعداد جاده ها وی عوامل ایمنی ترافیک جاده‌ای، ایجاد بستر مناسب برای اشتغال‌زایی، کاهش اختلالات ترافیکی و روان‌سازی ترافیک جاده‌ها و فراهم‌کردن امکانات مناسب برای توسعه فرهنگ نماز را از اهداف مهم در ساخت و ساز خدمات رفاهی حاشیه جاده‌ها برشمرد. مجتمع