بهتر از وعده های غذایی برای جلوگیری اجتناب کرده اند پیر شدن سلولی


جدا از متنوع اجتناب کرده اند سبک های اقامت کدام ممکن است پیر شدن را به تعویق می اندازد، گنجاندن غذاهای غنی اجتناب کرده اند داروها مغذی در رژیم غذایی عالی فرآیند کارآمد است. ما نخواهیم کرد اجتناب کرده اند پیر شدن جلوگیری کنیم، با این حال حداقل می توانیم آن را کاهش دهیم. بهتر از وعده های غذایی برای جلوگیری اجتناب کرده اند پیر شدن سلولی، رژیم غذایی صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعادل است.

مصرف شده امکانات های زیادی دارد، ممکن است اجتناب کرده اند سیستم امنیت دفاع کردن تنبل، تحریک را کاهش دهد، استاندارد منافذ و پوست را افزایش بخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی چیزهای تولید دیگری. داروها مغذی مشابه با آنتی اکسیدان ها، داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین های غذایی وجود دارند کدام ممکن است تأثیر ضد پیر شدن روی هیکل ما دارند.

زعفران

زعفران مرتب سازی ادویه زرد رنگ است. این ادویه جدا از اینکه یکی اجتناب کرده اند پرهزینه ترین ادویه های دنیاست، یکی اجتناب کرده اند مفید ترین ها نیز می باشد. شامل داروها شیمیایی طبیعی مختلفی مشابه با کروسین را انتخاب کنید و انتخاب کنید کروستین است کدام ممکن است دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند DNA به سمت پیر شدن دفاع کردن می کنند. همه اینها زعفران را به حداقل یک کمک کننده برتر در نبرد همراه خود پیر شدن تغییر می تنبل.

آووکادو

متنوع اجتناب کرده اند افراد این میوه را {به دلیل} از گرفتن چربی‌های تک غیراشباع را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبرهای مفید کدام ممکن است به سیر ماندن آنها کمک می‌تنبل، دوست دارند. جدا از این، آووکادو سرشار اجتناب کرده اند داروها مغذی عکس مشابه با داروها معدنی، پروتئین، فیبر محلول، فیتواسترول ها، پلی فنول ها، کاروتنوئیدها، امگا ۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین های B، C، E را انتخاب کنید و انتخاب کنید K است. همراه خود این محتوا، آووکادو درجه کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند خون را متعادل می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث ارتقاء درجه کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند خون تبدیل می شود. سلامت ذهن، توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روده ها

رز صورتی

گل رز شامل آنتی اکسیدان هایی است کدام ممکن است همراه خود غیر متعارف های آزاد نبرد می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه هیکل برای ساخت کلاژن را افزایش می دهد. پروتئینی کدام ممکن است هیکل همراه خود افزایش سن اجتناب کرده اند بازو می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای از گرفتن پوستی انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلند حیاتی است.

روغن زیتون

اجتناب کرده اند تذکر فواید بهزیستی، روغن زیتون شامل بخشها زیادی آنتی اکسیدان، فیتواسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نماد داده شده است کدام ممکن است اجتناب کرده اند سلامت منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهن حمایت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید درجه کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون را متعادل می تنبل. جدا از این، عالی بررسی نماد داد کدام ممکن است بین رژیم غذایی مدیترانه ای بیشتر مبتنی بر روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندازه عمر ارتباط موجود است.

قارچ

غذاهای شامل ویتامین D زیادی {وجود ندارد}. قارچ ها داروها غذایی شامل ویتامین D هستند. برخی اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از قارچ ها نیز شامل داروها مغذی هستند کدام ممکن است عواقب ضد سرطانی دارند.

زغال اخته

آنتی اکسیدان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین C فعلی در زغال اخته به ساخت کلاژن {کمک می کند} کدام ممکن است اجتناب کرده اند پیر شدن منافذ و پوست جلوگیری می تنبل. علاوه بر این تأمین خوبی اجتناب کرده اند فیبر است کدام ممکن است به محافظت درجه مفید قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول خون {کمک می کند}. زغال اخته سرشار اجتناب کرده اند آنتوسیانین است کدام ممکن است موقعیت مهمی در ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت عمومی ایفا می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیقات نماد می دهد کدام ممکن است بین آنتوسیانین ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیر شدن مفید ارتباط موجود است.

آجیل خشک

آجیل های سرشار اجتناب کرده اند پروتئین می توانند اجتناب کرده اند پیر شدن سلول ها جلوگیری کنند. به طور قابل توجهی بادام سرشار اجتناب کرده اند پروتئین، مس را انتخاب کنید و انتخاب کنید منیزیم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این شامل چربی های مفید است. فندق را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردو را نیز می توان ترجیح داد.

چای بی تجربه

این گیاه عالی نوشیدنی استاندارد نیست، عالی نوشیدنی فوق العاده مفید پر اجتناب کرده اند داروها مختلف است. چای بی تجربه به محافظت سلامت سلول های هیکل {کمک می کند}. آنها را اجتناب کرده اند آسیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرس دفاع کردن می تنبل. این به لطف آنتی اکسیدان های عموماً معروف به فلاونوئیدها است کدام ممکن است موقعیت مهمی در دفاع کردن اجتناب کرده اند DNA دارند. چای بی تجربه علاوه بر این شامل اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) است کدام ممکن است بالقوه است به کاهش پوند اضافی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش تحریک در هیکل کمک تنبل. متعاقباً، قطعا ارائه می دهیم {کمک می کند} جوانی به تذکر برسید.

لوبیا

حبوبات تأمین غنی فیبر هستند کدام ممکن است برای هضم خوشایند فوق العاده حیاتی است. آنها برای {کاهش سرعت} پیر شدن برتر هستند. جدا از فیبر، شامل داروها معدنی مشابه با ویتامین B، کلسیم، آهن، منیزیم، روی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسیدهای آمینه حیاتی است. حبوباتی مشابه با لوبیا توجه بلبلی، لوبیا توجه بلبلی، نخود فرنگی هر دو عدس را در رژیم غذایی شخصی بگنجانید.

میوه های صورتی

میوه های صورتی رنگ مشابه با توت فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاه توت شامل پلی فنل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتوسیانین های فوق العاده خاصی هستند. آنها حافظه، هدف اصلی را افزایش می بخشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود پیر شدن در سلول ها نبرد می کنند. آنها تأمین برتر ویتامین C هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند پیر شدن منافذ و پوست جلوگیری می کنند.