بهترین نوع دریل و ویبراتور دستی کدام مارک است؟


یکی از ابزارها و تجهیزاتی که امروزه توسط بسیاری از پیمانکاران و سازندگان مورد استفاده قرار می گیرد و از ارزش بالایی برخوردار است، مته ویبره است.

RE13 189

تمرینات ویبره بسته به طول شلنگ و برند ویبره دست قیمت های متفاوتی دارند. برای دریافت قیمت ویبره دستی با شماره تلفن تکنوصنعت تماس بگیرید. تکنو صنعت به عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان ویبره دستی و دریل ویبره می تواند هر برندی از محصولات جذاب را در اختیار شما قرار دهد.

لرزش مته یا لرزش دست گاهی اوقات لرزش تفنگ نامیده می شود. این ویبراتور ابزاری برای ارتعاش و تکان دادن بتن است که توسط قالب های بتنی احاطه شده است. تکنو صنعت برای در دسترس بودن این محصول آموزش ویبره را از کشورهای کره، چین و ژاپن وارد کرده است. برای دریافت قیمت دریل ویبره و خرید مته ویبره با شماره مشاوره ما تماس بگیرید. اطلاعات و قیمت های مربوط به دریل ویبره را دریافت کنید.

انواع ویبراتور مته

ویبره مته بدنه آلومینیوم و ویبراتور مته بدنه پلاستیک

دریل ویبره شیلنگ ۱.۵ متری، ۲ متری و ۳ متری می باشد

مشخصات فنی دریل ویبره به شرح زیر می باشد.

سازنده صنعت تکنو
وزن بدن ۶ کیلوگرم
ولتاژ ۱۱۰ ولت
ضمانتنامه در برخی دستگاه ها
ابعاد ۲۷.۱ x 14.5 x 4.6 اینچ
رنگ قرمز – سیاه – زرد – آبی
طول شلنگ ۱.۵ متری، ۲ متری و ۳ متری
دوره ارتعاش ۱۴۰۰ دور
شیلنگ لرزش را تعویض کنید آن را داشته باشد

لرزش مته یا ارتعاش الکتریکی چیست؟

ویبراتور مته یک دستگاه مکانیکی برای تولید ارتعاش است. لرزش اغلب توسط موتورهای الکتریکی با جرم نامتعادل در محورهای محرک آنها ایجاد می شود. در زیر نحوه ساخت دکل حفاری با مته و شلنگ را مشاهده می کنید.

کاربرد ارتعاش و مته چیست؟

هنگامی که بتن توسط مته ارتعاشی ارتعاش می یابد، ارتعاش توسط نوک مته ارتعاشی تعبیه شده در در ایجاد می شود. ویبراتور بتن دستی که حباب های هوا را از بتن مایع خارج می کند. ویبراتورها در بسیاری از کاربردهای صنعتی مختلف به عنوان قطعات و به عنوان قطعات جداگانه استفاده می شوند. تراکم کننده های ارتعاشی برای فشرده سازی بتن، خاک به ویژه در فونداسیون جاده ها، راه آهن ها و ساختمان ها استفاده می شود. و همچنین در دیوارهای برشی استفاده می شود

RE13 190

مزایای استفاده از ویبراتور مته و ویبراتور برقی چیست؟

ویبره بتن، بتن تازه ریخته شده را یکپارچه می کند تا هوای محبوس شده و آب اضافی را آزاد کند و بتن در قالب بتن در جای خود محکم می نشیند. یکپارچگی نامناسب بتن می تواند باعث نقص محصول، کاهش مقاومت بتن و ایجاد اثرات سطحی مانند سوراخ های لانه زنبوری شود. ویبراتور بتن داخلی یک استوانه فولادی به اندازه یک چوب بیسبال است که یک شلنگ یا سیم برق به یک سر آن متصل است. سر ویبراتور در بتن مرطوب غوطه ور است.

انواع ویبراتور مته و ویبره دستی

ویبره های خارجی بتن از طریق سیستمی از براکت ها یا گیره ها به قالب بتن متصل می شوند. طیف گسترده‌ای از ویبره‌های بتن در فضای باز موجود است و برخی از تولیدکنندگان ویبره دارای سیستم‌های براکت یا گیره هستند که متناسب با برندهای اصلی قالب‌های بتنی طراحی شده‌اند. ویبراتورهای بتن در فضای باز در توان هیدرولیک، پنوماتیک یا برق موجود هستند.

RE13 191

خرید دریل ویبره و قیمت دریل ویبره

نگهداری و تعمیر دریل ویبره نیاز به تخصص خاصی دارد و پرسنل و نمایندگی های تکنو صنعتی این خدمات را بیشتر در شهرهای بزرگ ارائه می دهند. و در صورت نداشتن نمایندگی در شهرستان ها می توانید با ارسال دریل ویبره به تبریز از خدمات تکنو صنعت یا نزدیکترین نمایندگی بهره مند شوید.

در زیر اقلام ویبراتور مته و ویبره برقی به شرح زیر می باشد که تمامی قطعات یدکی این قطعات در شرکت موجود می باشد.

الکتروموتور

شفت انعطاف پذیر

کابل جریان برق

جفت

پیچ قفل

بهار

پوشش صدفی

نگهدارنده دسته

  1. نوع ویبراتور بتن دستی

ویبراتورهای بتن دستی انواع مختلفی دارند که به سه دسته ویبره دستی تمام اتوماتیک، ویبره دستی نیمه اتوماتیک و ویبره تفنگی دستی تقسیم می شوند. با توجه به پروژه و نیاز باید صدا خفه کن خود را انتخاب کنید، این دریل ویبره با توجه به شکل بتن استفاده می شود.

  1. نوع منبع غذایی

با توجه به برق شهر خود می توانید ویبراتور مته یا ویبره تفنگی سه فاز خود را انتخاب کنید. معمولاً شیکر دستی بتنی تک فاز قدرت بیشتری نسبت به شیکر سه فاز دارد

  1. شرکت سازنده، گارانتی و پشتیبانی

ویبره های دستی و ویبره های تفنگی دستگاه های حرفه ای و مهندسی هستند که انتخاب شرکت مناسب در این زمینه می تواند به پیمانکاران کمک کند. شرکت تکنو صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه در صنعت صدا خفه کن کشور یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه می باشد. برای دریافت کاتالوگ و مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۴۱۳۳۰۱۳۵ یا ۰۹۱۴۹۱۰۰۰۷۳ تماس بگیرید و یا به سایت شرکت مراجعه کنید. در سایت شرکت https://technosanatgroup.com قرار دارد.

قیمت دریل ویبره

RE13 192

نکته اصلی این است که تکنو صنعت بزرگترین تولید کننده دستگاه های خم کن میلگرد تا ۳۲ می باشد. تکنو صنعت پیشرو در صنعت ساختمان سازی و آرام سازی می باشد. برای اطلاع از کاتالوگ محصولات و قیمت ها به وب سایت شرکت مراجعه کنید.

منبع: https://technosanatgroup.com