بهترین نرم افزار CRM ایرانی


قبل از هر توضیحی بهتر است به سوال CRM چیست؟ بیایید کلمه CRM را مخفف Customer Relationship Management و به معنای “مدیریت ارتباط با مشتری” بدانیم.

در واقع این سرویس ابزاری بسیار کاربردی است که با مجموعه ای از امکانات و امکانات به شما کمک می کند تا تمامی ارتباطات خود با مشتریان خود را در سطح اول ثبت کنید و سپس آنها را مدیریت و در نهایت آنالیز کنید.

به عبارتی نرم افزار CRM دستیار کاملی برای تیم های فروش، پشتیبانی و … است که به آنها کمک می کند تا تعاملات با کیفیت و بی نقصی با مشتریان شرکت داشته باشند. طبیعتاً این تعاملات باکیفیت در مدت زمان کوتاهی مشتریان وفادار و پایداری را برای شما به ارمغان می آورد و کارایی کار و فروش سازمان شما را متحول می کند.

نتایج آماری به دست آمده از خرید CRM برای تجارت

پس از پاسخ به سوالات مربوط به CRM چیست و با اشاره به کاربرد این نرم افزار، نوبت به بررسی نتایج آماری خریدهای CRM برای کسب و کارها می رسد که توسط سایت ها و موسسات معتبری مانند GetBase، Forrester Research، CSO Insights، Nucleus Research و … ارائه شده است. بیایید پرداخت کنیم.

CRM هوشمند جولیو در یک نگاه

چهار ویژگی کلیدی CRM هوشمند

نرم افزار CRM هوشمند Jolio، دستیار شما در بخش فروش

مسلماً منحصر به فردترین ویژگی که بسیاری از مدیران و صاحبان مشاغل مطمئناً متوجه آن می شوند، ویژگی دستیار هوشمند این نرم افزار CRM است. در CRM هوشمند جولیو یک دستیار کاملاً متخصص خواهید داشت که به کمک هوش مصنوعی که برای آن طراحی کرده ایم به طور خودکار رفتار مشتریان و کارشناسان سازمان شما را ارزیابی می کند و با بررسی این داده ها توصیه هایی برای افزایش فروش و بهبود می دهد. عملکرد سازمان شما را ارائه خواهد کرد.

سیستم CRM هوشمند Jolio که بر اساس سیستم قیف فروش در مدل بازاریابی AIDA طراحی شده است

به طور کلی این ساختار عملکرد CRM برای مدیریت مشتریان و سیستم فروش شرکت بر اساس ساختار قیف فروش مدل آیدا طراحی شده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، می توانید از طریق قیف فروش آیدا در این سیستم و به کمک امکانات و ابزارهای تعبیه شده در این نرم افزار، وضعیت سرنخ های خود را در تمامی مراحل تبدیل فردی به مشتری واقعی ثبت کنید. آن سرنخ ها را مدیریت کنید

ارتباط آنلاین در CRM Giulio

از جمله ویژگی های اصلی نرم افزار Jolio CRM می توان به همگام سازی حرفه ای این نرم افزار با سیستم تلفن VIP اشاره کرد. با انجام این همگام سازی، علاوه بر تمامی امکانات یک سیستم مدیریت حرفه ای و هوشمند مشتریان، به امکانات دیگری مانند سیستم ارتباط آنلاین vape نیز دسترسی خواهید داشت.

در واقع سیستم ارتباط آنلاین یک ویژگی کاملا منحصر به فرد و حرفه ای است که می تواند جایگزین مناسبی برای Skype for Business باشد. سیستم ارتباط آنلاین به شما امکان دسترسی به امکاناتی مانند تماس صوتی و تصویری، چت درون سازمانی، اشتراک فایل، اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ، اشتراک گذاری تخته سفید و غیره را می دهد. از طریق صفحه وب شما به عبارت دیگر، با کمک این قابلیت، علاوه بر نرم افزار CRM، تمامی کاربران سازمان شما به پنل ارتباطی جامعی برای برقراری تماس از طریق سامانه تلفن مجموعه VIP دسترسی خواهند داشت که باعث افزایش سرعت گردش کار و پویایی در سازمان شما

افزایش فروش با سیستم های پیگیری و یادآوری هوشمند در CRM جولیو

یکی از دلایلی که باعث افزایش فروش یک سازمان می شود، پیگیری مکرر و دقیق سرنخ های به دست آمده است. سیستم ردیابی و یادآوری فروش VoiPing به طور دقیق و منظم تمام اقداماتی را که برای ردیابی سرنخ های فروش باید انجام دهید را به شما یادآوری می کند و به شما در افزایش فروش سازمان کمک می کند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • وضعیت های مختلف را برای سرنخ ها تنظیم کنید
 • امکان یادآوری زمان پیگیری از طریق ایمیل، پیامک و تلفن
 • امکان تعیین یک متخصص فروش برای هر سرنخ
 • امکان مدیریت و تغییر روند پیگیری و یادآوری توسط مدیر فروش
 • امکان ایجاد نوتیفیکیشن و یادآوری به صورت دستی
 • ….

سیستم ردیابی و یادآوری هوشمند در CRM Giulio

آشنایی با سایر امکانات نرم افزار CRM جولیو

نرم افزار Jolio CRM نرم افزاری کاملا خودکار و هوشمند است که به شما کمک می کند فروش خود را افزایش دهید. این نرم افزار می تواند از طریق وب پنل امکانات و گزارشات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار دهد. در ادامه به بررسی برخی دیگر از ویژگی های مهم این CRM حرفه ای می پردازیم.

گزارش دقیق سیستم فروش در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

با کمک این قسمت گزارش CRM می توانید انواع گزارشات را از سیستم دریافت کنید و راه حل های فروش خود را با توجه به این گزارش ها توسعه دهید. برخی از ویژگی های جالب این بخش عبارتند از:

 • ارائه گزارش در مورد کلیه پیش فاکتورهای صادر شده و وضعیت آنها
 • امکان ارائه گزارش از نحوه کار کارشناسان بر اساس قابلیت اطمینان پیش فاکتور
 • امکان تهیه گزارش از حجم فروش محصولات مختلف جهت طراحی راهکارهای فروش سازمانی

صدور فاکتور و پیش فاکتور با کمک نرم افزار Jolio CRM

از ویژگی های این سامانه می توان به امکان ثبت فاکتور و پیش فاکتور برای مشتریان سازمانی اشاره کرد. علاوه بر امکان ثبت و طبقه بندی اطلاعات مشتریان، CRM ارائه شده توسط Veeping به شما این امکان را می دهد که از طریق وب پنل این محصول برای مشتریان خود فاکتور و پیش فاکتور صادر کنید و با کمک ابزارهای مرتبط، کلیه پیشنهادات مالی، بدهی ها را انجام دهید. و پرداخت به مدیریت کاملا حرفه ای. برخی از ویژگی های اصلی این سیستم عبارتند از:

 • لیست مشتریان و اطلاعات آنها را برای صورتحساب سریع و پیش فاکتور تعریف کنید
 • لیست محصولات سازمان خود را با جزئیات دقیق برای ثبت سریع فاکتور و پیش فاکتور تعریف کنید
 • امکان ثبت وضعیت پیگیری و نظرات مشتریان برای هر پیشنهاد
 • امکان ثبت امضا، مهر و … روی سند صادر شده
 • امکان صدور فاکتور و پیش فاکتور به صورت فایل PDF
 • امکان دسترسی به تاریخچه اطلاعات مشتری
 • امکان محاسبه خودکار مالیات
 • سیستم ردیابی هوشمند برای پیشنهادات مالی
 • یک سیستم امتیازدهی برای متخصصان فروش بر اساس پیگیری و فروش
 • امکان تعریف اطلاعات سازمان خود به عنوان یک الگوی پیش فرض برای صدور فاکتور و پیش فاکتور مانند: نام، آدرس، شماره تماس، اطلاعات مالیاتی و ….
 • امکان تهیه گزارش بر اساس مشتریان سازمان و میزان خرید آنها از شرکت شما
 • …..

نرم افزار CRM Giulio از API ها برای برقراری ارتباط با نرم افزارهای دیگر پشتیبانی می کند

برای اینکه جولیو به بهترین نرم افزار CRM تبدیل شود، این امکان را در اختیار شما قرار می دهیم که این CRM را به سیستم های مالی و حسابداری مختلف متصل کنید تا راه حل های فروش خود را توسعه دهید و این فرآیند را به صورت یکپارچه مدیریت کنید.

انعطاف پذیری و توسعه پذیری در CRM جولیو

با توجه به توسعه این نرم افزار توسط تیم جولیو، در صورتی که سازمان شما نیاز به ثبت برخی پارامترهای خاص در سیستم فروش داشته باشد، کارشناسان ما می توانند CRM را با توجه به نیاز شرکت شما تغییر داده و به گونه ای که برای سازمان شما سفارشی شده است، توسعه دهند.

با CRM هوشمند Giulio فروش را افزایش دهید

لیست امکانات و ویژگی های نرم افزار Jolio CRM

 1. دستیار هوشمند با هوش مصنوعی
 2. سیستم یادآوری و پیگیری خودکار
 3. امکان تعریف لیست مشتریان سازمان با اطلاعات دقیق
 4. امکان تعریف لیست کارشناسان فروش سازمانی
 5. امکان تعیین اطلاعات دقیق در مورد محصولات شرکت
 6. یک سیستم بازی برای حرفه ای های فروش
 7. سیستم پیش بینی فروش
 8. وجود فرآیند فروش بر اساس قیف فروش در مدل بازاریابی AIDA
 9. سازگاری با انواع مراکز تلفن مبتنی بر VOIP
 10. امکان صدور فاکتور و پیش فاکتور
 11. امکان گزارش دقیق از روند فروش
 12. پشتیبانی API برای توسعه فرآیند فروش
 13. امکان شخصی سازی فرآیندهای سازمانی شما