بهترین دستگاه تولید استرچ رول چه ویژگی هایی دارد؟


موقعیت و استحکام انواع مختلف استرچ رول برای همه دست اندرکاران بسته بندی واضح و آشکار است. اما این رول های فشاری از طریق دستگاهی تولید می شوند که باید بسیار خوب باشند و کیفیت لازم را داشته باشند تا بهترین روز را برای ما به ارمغان بیاورند.

شرکت های بزرگی در ایران وجود دارند که فعالیت های داخلی و خارجی زیادی در زمینه ساخت و فروش انواع دستگاه های تولید استرچ رول دارند. به عبارت دیگر، آنها بسیار معتبر هستند.

R13 128

امروزه درب با نایلون یکی از روش های رایج بسته بندی است. زیرا سطح تولید کالاهای مصرفی در کارخانه افزایش یافته و نیاز به بسته بندی مناسب برای حمل و نقل در هر شرایط آب و هوایی احساس می شود. در این زمینه از نایلون کشسان برای بسته بندی استفاده می شود.

رول استرچ نایلونی به دلیل داشتن ترکیب شیمیایی خاص در صنعت بسته بندی کاربرد فراوانی دارد. اما ابتدا باید دستگاه ها و ماشین آلات مورد استفاده برای تولید این نایلون کشسان را بشناسیم.

دستگاه کشش رول چگونه کار می کند؟

پس از قرار دادن رول محصول روی غلتک های کف، نایلون باید در مرکز رول قرار گیرد. پس از آن باید لبه نایلونی را به قسمت محصول چسبانده و دستگاه را فشار دهید.

اکنون قطب دستگاه به دور محصول می چرخد، همزمان فعالیت غلتک های کف شروع می شود و رول ها را نیز می چرخاند. با چرخاندن قطب به دور محصول و رول محصول به طور همزمان، محصول به خوبی پیچیده می شود. از تنظیمات دستگاه رول کشش می توان به تنظیم کشش سلفون، کنترل سرعت چرخش قطب و کنترل سرعت چرخش رول اشاره کرد.

برای کار با دستگاه کشش پالت، اپراتور ابتدا فیلم کشش را به یکی از محل های پالت متصل می کند و شروع عملیات کشش پالت را تحت شرایط خودکار فشار می دهد. پس از آن دستگاه پالت کششی با توجه به پارامترهای پذیرفته شده مانند چرخش استرچ رول در پایین یا بالا و تعداد لایه های استرچ عمودی در جلو و پشت روی پالت و با تنظیم دو دستگاه اینورتر و فیلیپ میکرو میکرو کلید و کنترل سیستم کشش فیلم مکانیکی، عملیات کشش پیچ شروع می شود و از ابتدا تا انتهای عملیات کشش پالت مشغول خواهد بود.

پس از اتمام کار و توقف کامل پالت، اپراتور فیلم را پاره می کند و پالت توسط لیفتراک حرکت می کند و دستگاه برای عملیات بعدی آماده می شود.

چه روش هایی برای تولید استرچ رول وجود دارد؟

تولید استرچ رول از مواد اولیه تا حالت نهایی نیازمند مراحل عملیاتی مختلفی است. این مرحله جابجایی برای فیلم های پلاستیکی تولید شده به دو صورت مناسب است. این روش تولید فیلم های کششی که اکستروژن مشترک نامیده می شود به دو دسته تقسیم می شود.

دمیدن اکستروژن

ریخته گری اکستروژن

چگونه رول های الاستیک با کیفیت بالا تولید کنیم؟

تولید استرچ رول با کیفیت مستلزم استفاده از ماشین آلات و دستگاه های مدرن و مجهز است. برای ایجاد کشش های خوب و باکیفیت باید از بالا بودن ضریب کشش آنها اطمینان حاصل کرد. همچنین شفافیت و مناسب بودن از دیگر مواردی است که باید در نظر گرفته شود. تولید استرچ رول با مواد اولیه مرغوب به ویژه چسب که برای تولید استفاده می شود، می تواند محصولات نهایی بهتری با راندمان بالاتر و کارایی مناسب تری تولید کند.

R13 129

چگونه استرچ رول صنعتی تولید کنیم؟

استرچ رول صنعتی در واقع همان محصول نایلونی است که برای بسته بندی پالت در صنایع مختلف استفاده می شود و به بسته بندی سلفون معروف است.

این نوع فیلم کششی از تجمع گرد و غبار بر روی کالا جلوگیری می کند و همچنین راحتی بیشتری در حمل و نقل کالا و محصولات بسته بندی ایجاد می کند.

دستگاه کشش رول خود را از کجا بخریم؟

یکی از مهم ترین مواردی که باید به عنوان فردی که به دستگاه کشش رول نیاز دارد در نظر بگیرید این است که دستگاه خود را از کجا بخرید. در ابتدا باید حتما مدل دستگاه مورد نیاز خود را تعیین کنید؟

آیا برای مصارف خانگی به دستگاه کشش رول نیاز دارید؟ یا در سطح سوپرمارکت و قنادی؟ یا کارگاه دارید؟ یا خط تولید بزرگی دارید؟

برای هر موردی که در ارتباط با آن بحث می شود، باید یک دستگاه کشش رول خاص انتخاب شود و همچنین بودجه خاصی برای این کار در نظر گرفته شود. زیرا اگر مثلا برای مصارف خانگی به وسیله ای نیاز داشته باشید، اگر بودجه زیادی برای آن صرف کنید باعث می شود که اصلا خرید خوبی نداشته باشید.

شرکت روکش پلاستیک ساینس را با توجه به تجربه خود به شما معرفی می کنیم که متخصصین زیادی دارد که سال هاست در زمینه تولید انواع دستگاه های کشش رول و همچنین نایلون گلخانه ای فعالیت دارند.

R13 130

امیدوارم خرید خوبی با این شرکت داشته باشید.

منبع: https://pooshesh-plastic.ir/