برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات در کارخانه پارچه سبلان اردبیل


همزمان با هفته بسیج، اولین دوره مسابقات فوتسال کیلنگ سبلان پارچه اردبیل به کار خود پایان داد.

عکس 2022 11 21 14 14 26

اولین دوره مسابقات فوتسال کارخانه پارچه سبلان اردبیل با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.

این دوره مسابقه با هدف ایجاد اتحاد و همدلی در بین کارگران کارخانه پارچه سبلان اردبیل تا پایان خط و تعامل و حضور مدیر کارخانه و اعضای هیئت اجرایی شور و نشاط مضاعف را برای روند توسعه و تولید ایجاد می کند.

این دوره از مسابقات روز چهارشنبه در سالن شهید امیریم احمدی برگزار شد و با قهرمانی واحد اداری و تیم تخت بافی به پایان رسید.

با وجود زحمات و فعالیت های پرتلاش کارکنان، این مسابقه با تلاش عوامل و اعضای کمیته اجرایی به بهترین نحو و منظم برگزار می شود.

در پایان این مراسم مدیران کارخانه، مدیران اجرایی و داوران مسابقات حضور داشتند و تا پایان تیم را تشویق کردند.

در ادامه جناب آقای محمدباقر حاجی محمدی مدیر کارخانه محترم پارچه سبلان اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری این مسابقه و ایجاد فضای شاد و مفرح برای کارکنان گفت: بسیار خرسندیم که کارکنان ما روحیه خوبی برای شرکت در مسابقات داشته باشیم و با تلاش و کوشش خود برای برگزاری مسابقات و برنامه های ورزشی ادامه خواهیم داد.

وی اذعان داشت: انتظار داریم با تلاش کارگران تیم کارخانه پارچه سبلان اردبیل همچنان در مسابقات منطقه ای سربلند باشد.

مهندس تورج قلاج زاده رئیس هیأت اجرایی کارخانه نساجی سبلان اردبیل نیز گفت: بسیار خوشحالیم که شاهد همبستگی و دوستی بیشتر کارکنان هستیم و همین وحدت در ورزش نیز دیده می شود و امیدواریم که تولید و تولید کارخانه با جدیت تمام ادامه خواهد داد.” قابل مشاهده است

وی ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای کارکنان کارخانه نیز گفت: باید تمام توان خود را برای توسعه و افزایش تولید کارخانه به کار بگیریم و با ایجاد روحیه مضاعف در بین کارگران شاهد دستیابی به هدف مورد نظر باشیم. . در این زمینه.

رضا آجارودی رئیس واحد ایمنی و بهداشت کارخانه و عضو هیئت اجرایی مسابقات فوتسال داخل سالن کارخانه پارچه سبلان ضمن خیرمقدم به تیم و میهمانان، عوامل اجرایی و برگزارکنندگان گفت: از برگزارکنندگان بسیار سپاسگزارم. مسابقات و مدیران محترم.” که ما را در ایجاد بستر ورزشی و شناسایی افراد مستعد راهنمایی می کند و این فرصت را به ما می دهد تا شرایط مفرح را برای کارکنان فراهم کنیم.

یوسف بهرام پور رئیس واحد خدمات و رفاهی کارخانه وعضو هیئت اجرایی مسابقات درون کارخانه ای سبلان فابریک اردبیل ضمن خیرمقدم به حضار و تشکر از تمامی کارگران و مدیران کارخانه اظهار داشت: امیدواریم با با تلاش همه جانبه، ما قادر خواهیم بود با موفقیت به کارکنان کارخانه خدمت کنیم. اقدام کنیم و از این پس با حمایت مدیر برنامه ورزش را توسعه و گسترش دهیم.

من باید بگویم؛ در پایان این مسابقات به نفرات برتر دوره، اعضای هیات داوران و اعضای هیات اجرایی لوح تقدیر و به تیم های برتر کاپ قهرمانی و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد. .