برنامه “پهلوان” می رود استعدادیابی – شما آنلاین هستید


برنامه
برنامه

به گزارش ایسنا، «پهلون» که امروز روی آنتن شبکه سه رفت، برنامه ای است که فصل اول آن در ۵۲ قسمت منتشر شده و تقریبا آخرین روز پخش خود را سپری می کند. به گفته این تهیه کننده، اگر این برنامه فصل دوم با تایید شبکه سه تولید شود، هدف این برنامه معرفی اخلاق و اخلاق است. […]

به گزارش ایسنا، «پهلون» که امروز روی آنتن شبکه سه رفت، برنامه ای است که فصل اول آن در ۵۲ قسمت منتشر شده و تقریبا آخرین روز پخش خود را سپری می کند.
به گفته این تهیه کننده، در صورتی که فصل دوم این برنامه با تایید شبکه سه تولید شود، این برنامه یک رویداد استعدادیابی در ورزش با هدف معرفی آداب و رسوم ورزش زورخانه با هدف احیای آداب و رسوم ورزشی خواهد بود.
به گفته وی، انگیزه اصلی ساخت «پهلون» توجه علی جلیجو به این موضوع در فصل دوم «عصر جدید» زیر نظر گروه «جوانان ایران زمین» بوده است. باعث شد تا شبکه ورزش به فکر تولید برنامه ای برای علاقه مندان به ورزش های خشن بیفتد

اسکندریان تهیه کننده برنامه «پهلوان» پخش شده از شبکه سه سیما امروز در تشریح ساختار این برنامه گفت: ابتدا قرار بود این برنامه در قالب استعدادیاب برگزار شود که با تصمیمی که مدیر شبکه گرفته شد، این برنامه تبدیل به برنامه شد. ما باید اول بیاییم و دوباره این ورزش را به مردم نشان دهیم و مردم ورزش را بشناسند و به نوعی ورزش را احیا کنیم و فصل دوم به صورت استعدادیابی و رقابت باشد. ایده اصلی توسط شبکه های ورزشی و خانه های تولید جوان مطرح شده است. الحمدلله امروز پخش شد و جواب خوبی گرفتیم.
این تهیه کننده می پرسد آیا بهتر است تلویزیون برای ساخت برنامه ای مثل «پهلون» که محلی است، توجه و ارزش بیشتری نشان دهد تا تبدیل به برند شود؟ وی تصریح کرد: در ابتدا از عدم پاسخگویی می ترسیدیم چرا که اولین بار بود که چنین برنامه ای تولید می شد. در تلویزیون ایران هیچ نمونه ای از ورزش زورخانه ای ترکیبی پیدا نمی کنید، هر چه هست، برنامه زنده مسابقه پوششی است یا آیتم و دسته ای. ما ریسک بزرگی کردیم. بیشتر استعدادهایی که می بینید هر کدام نمونه خارجی دارند و از آنها ایده می گیرید اما «پهلوان» نمونه خارجی ندارد و این کار را برای ما سخت کرده است.

وی ادامه داد: در رابطه با برنامه «پهلوان» مجری ما چندان معروف نیست. در رابطه با آقای جلیجو به عنوان کارشناس و مجری بعد از آخرین فصل دوره جدید، از زمانی که در این مسابقات شرکت کردند و تا فینال مسابقات شرکت کردند و تماشاگران به ورزش زورخانه ای خوش شانسی نشان دادند و تقریباً دیدند. تصمیم ما این است که اجرا توسط خودش انجام شود که این کار را شروع کرده است. ورزش زورخانه ای در این برنامه به صورت مدرن برگزار می شود که در برنامه عصر جدید نیز دیده می شود. ما سازه ها را برچیده می کنیم، آهن، سنگ و تخت را به خیابان می آوریم و مردم را در خیابان نگه می داریم و برایشان سوال می شود که هدف ما چیست؟ فشار اصلی برای ما این است که در این ۵۴ قسمت ۵۲ شرکت کننده از سراسر ایران داریم. این باعث می شود مجریان ما بیشتر دیده شوند. از طرفی چون تمدید برنامه از شبکه سه پخش می شود و آقای فروغی باکس مناسب را برای پخش این برنامه انتخاب می کند، این برنامه بیش از پیش دیده می شود.
اسکندریان همچنین درباره بازسازی زورخانه که «پهلوان» در آن ثبت شده است، توضیح می دهد: اگر منطقه زورخانه را دیده باشید، فضای سرد و خشکی دارد. ما آن فضا را ایجاد کردیم. خواربار فروشی که پیدا کردیم به دلیل ویروس کرونا بسته بود. بعد از صحبت با شهرداری منطقه، خواربارفروشی را تحویل گرفتیم، تزیینات آن نصب شد و نورپردازی که ایجاد کردیم سنگین بود. اما در هر صورت حتی اگر مجری خیلی مودب نبود، جواب خوبی گرفتیم.

این تهیه کننده درباره تولید فصل دوم نیز توضیح داد: این برنامه به تهیه کنندگی خانه تولیدات جوان و خانه تولیدات جوان نیز بر اساس شبکه سه سیما ساخته می شود که توسط آقای مهندس مجری طرح پخش می شود. خود فروغی. با بحث هایی که انجام شده احتمال اینکه فصل دوم در قالب استعدادیابی برگزار شود بسیار زیاد است و منتظر برگزاری جلسه و تصمیم گیری برای فصل دوم هستیم.
به گفته وی، به دلیل اینکه ورزش زورخانه ای ورزشی مذهبی و مذهبی است، شبکه امید، شبکه قرآن و جام جم درخواست پخش این برنامه را در قسمت عرضه داشته اند. این برنامه امروز از شبکه امید پخش شد.
اسکندریان در پایان از همکاری عوامل و دست اندرکاران برنامه «پهلوان» تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام