برنامه و نتایج هفته دوم لیگ + برنامه ملی والیبال ۲۰۲۲ – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ در گروه مردان از ۱۶ خردادماه در حالی برگزار می‌شود که تیم ملی والیبال ایران به همراه تیم جوانان در این رقابت‌ها حضور دارد.

در گروه مردان ۱۶ تیم از برزیل، لهستان، فرانسه، آمریکا، اسلوونی، صربستان، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، ایران، چین، آلمان، هلند، بلغارستان و استرالیا در این مسابقات حضور داشتند.

این مسابقات در تاریخ ۲ مردادماه با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد.

این اولین بار است که یک بازیکن بلندپایه ایرانی با مربی ایرانی در این مسابقات شرکت می کند. پیش از این ایگور کولاکوفی در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ و ولادیمیر آلکنو در سال ۲۰۲۱ هدایت ایران در لیگ را بر عهده داشتند.

ایران در دور قبلی این رقابت ها (لیگ ملت های ۲۰۲۱) با هدایت آلکنو روسی نتیجه خوبی کسب نکرد و در رده دوازدهم این رقابت ها قرار گرفت.

* هفته دوم: گروه چهارم در صوفیه بلغارستان

خط

نیروهای تاریخ و ساعت (به وقت ایران)
.

ایران ۰-۳ بلغارستان

سه شنبه ۲۰ ژوئن (۲۱:۳۰)

.

ایران – آمریکا

پنجشنبه دوم تیرماه (۲۱:۳۰)

.

ایران – برزیل

جمعه ۳ جولای (۶ بعد از ظهر)

.

ایران – کانادا

شنبه ۴ جولای (۳ بعد از ظهر)

** گروه سوم، هفته دوم، میزبان: فیلیپین – کوئینسون

** گروه ۴، هفته دوم، میزبان: بلغارستان – صوفیه

به معبد بروید

گروه سوم:

اسلوونی ۰-۳ هلند

آرژانتین ۱-۳ ژاپن

گروه چهارم:

استرالیا ۱-۳ کانادا

ایران ۰-۳ بلغارستان

چهارشنبه ۱ تیر

گروه سوم:

چین – فرانسه؛ ساعت ۱۱:۳۰ شب

آلمان – ایتالیا; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

برزیل – لهستان; ساعت ۱۸:۳۰

صربستان – ایالات متحده؛ ۹:۳۰ بعد از ظهر.

نابودی دو پادشاهی

گروه سوم:

فرانسه – هلند; ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر

چین – آلمان؛ ساعت ۱۱:۳۰ شب

آرژانتین – اسلوونی; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

لهستان – کانادا؛ در ۱۵

صربستان – برزیل; در ۱۸

آمریکا – ایران; ۹:۳۰ بعد از ظهر.

جمعه سوم تیرماه

گروه سوم:

آلمان – هلند; ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر

آرژانتین – چین; ساعت ۱۱:۳۰ شب

ژاپن – ایتالیا; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

صربستان – کانادا؛ در ۱۵

ایران – برزیل; در ۱۸

استرالیا – بلغارستان; ۹:۳۰ بعد از ظهر.

شنبه ۴ جولای

گروه سوم:

آرژانتین – هلند; ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر

ژاپن – فرانسه; ساعت ۱۱:۳۰ شب

ایتالیا – اسلوونی; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

کانادا – ایران، ساعت ۱۵.

لهستان – استرالیا; در ۱۸

ایالات متحده – بلغارستان; ۹:۳۰ بعد از ظهر.

یکشنبه ۵ جولای

گروه سوم:

آلمان – فرانسه ساعت ۱۹:۳۰

ژاپن – اسلوونی; ساعت ۱۱:۳۰ شب

ایتالیا – چین; ساعت ۱۵:۳۰

گروه چهارم:

صربستان – استرالیا; در ۱۵

ایالات متحده – لهستان; در ۱۸

بلغارستان – برزیل; ۹:۳۰ بعد از ظهر.

پیام به پایان رسید