برنامه غذایی هدبنگرز با پروتئین بالا – دکتر رژیم


شاخ! آسان مخاجیاینفلوئنسر هوی متال هندی پشت سر Headbanger’s Kitchen بازگشته است. امروز، او ما را با یک برنامه غذایی با پروتئین بالا و کم کربوهیدرات با الهام از فرهنگ های سراسر جهان به هیجان می آورد.

این برنامه غذایی که توسط خود Easy آزمایش شده است به شما انگیزه می دهد تا بدون استرس، انتخاب های غذایی سالمی داشته باشید. برای دیدن سفر ساحل و واکنش های عدم لیسانس روی ویدیوی او کلیک کنید. باور نمی کنید چه اتفاقی دارد می افتد!

برنامه غذایی شات

آزمایش ۳۰ روزه رایگان خود را از امروز شروع کنید تا برنامه غذایی پر پروتئین Headbanger’s Kitchen را با استفاده از روش‌های آشپزی ساده و موادی که به راحتی پیدا می‌شوند، آغاز کنید. بهتر از همه این است که شما به طور متوسط ​​روزانه کمتر از ۱۶ گرم کربوهیدرات خالص خواهید داشت.

شروع آزمایشی رایگان از قبل عضو هستید؟ اینجا وارد شوید


با برنامه ما در مسیر خود بمانید و به اهداف خود برسید

با عضویت خود، می توانید به این برنامه غذایی و بیش از ۲۰۰ برنامه دیگر در برنامه تلفن همراه ما دسترسی داشته باشید. شما همچنین به برنامه‌ریزی غذای شخصی، فهرست خرید، ردیاب وزن تعاملی و جامعه درون‌برنامه جدید ما دسترسی خواهید داشت!

لیست خرید


از همین امروز زندگی سالم تری را شروع کنید!

بهینه ساز-16 x 9 کربوهیدرات کم، هفته پروتئین بالا با آسان

سفر سالم خود را با این برنامه غذایی از آشپزخانه هدبنگر، با استفاده از روش‌های آشپزی ساده و موادی که به راحتی پیدا می‌شوند، تقویت کنید. بهتر از همه این است که شما به طور متوسط ​​روزانه کمتر از ۱۶ گرم کربوهیدرات خالص خواهید داشت.

آزمایشی رایگان خود را شروع کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/