بررسی داروهای طبیعی پارکینسون – شما آنلاین هستید


درمان های طبیعی برای پارکینسون ارزیابی شده است
درمان های طبیعی برای پارکینسون ارزیابی شده است

برخی از مکمل ها می توانند حاوی سطوح بسیار بالایی از مولکولی به نام لوودوپا باشند که اغلب در درمان بیماری پارکینسون استفاده می شود. تحقیقات نشان داده است که مقدار لوودوپا در برخی از مکمل‌ها به طور چشمگیری از تقریباً هیچ تا در برخی موارد بالاتر از آنچه معمولاً در فرمول‌های دارویی تجویز می‌شود متفاوت است. […]

برخی از مکمل ها می توانند حاوی سطوح بسیار بالایی از مولکولی به نام لوودوپا باشند که اغلب در درمان بیماری پارکینسون استفاده می شود.
تحقیقات نشان داده است که مقدار لوودوپا در برخی از مکمل‌ها به طور چشمگیری از تقریباً هیچ تا در برخی موارد بالاتر از آنچه معمولاً در فرمول‌های دارویی تجویز می‌شود متفاوت است.
لوودوپا، با نام مستعار l-DOPA، یک اسید آمینه است که به عنوان یک پیش ساز طبیعی برای بسیاری از انتقال دهنده های عصبی مختلف از جمله دوپامین عمل می کند.
یکی از هیجان‌انگیزترین اکتشافات پزشکی قرن بیستم این است که لوودوپا می‌تواند به بهبود علائم حرکتی در بیماران پارکینسون کمک کند.
در زمینه بیماری پارکینسون، درمان لوودوپا با آنزیم دیگری به نام کاربیدوپا ترکیب می شود. این ترکیب جدید از مولکول‌ها توانایی لوودوپا را برای عبور از سد خونی مغزی بهبود می‌بخشد و برخی از عوارض ناخوشایند سیستمیک را که می‌تواند همراه با لوودوپا به تنهایی همراه باشد، کاهش می‌دهد. ، کمتر.
لوودوپا به عنوان یک اسید آمینه طبیعی در برخی از گیاهان نیز یافت می شود. یکی از منابع قدرتمند آجیل به نام Mucuna pruriens است. دانه های این گیاه می تواند حاوی ۳-۶ درصد لوودوپا باشد، بنابراین اغلب به عنوان یک مکمل غذایی طبیعی که باعث افزایش دوپامین می شود فروخته می شود.
یک مطالعه اخیر نشان داد که از هر ۱۰ بیمار پارکینسون، یک نفر از مکمل های غذایی Mucuna pruriens استفاده می کند.
بنابراین، این تحقیق جدید سعی در تعیین مقدار واقعی لوودوپا در این مکمل‌های غیرقابل تنظیم دارد. شانزده مکمل غذایی Mucuna pruriens مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت که محققان گزارش دادند که حاوی سطوح مختلفی از لوودوپا بودند. یک محصول حاوی مقدار قابل تشخیص لوودوپا نبود، در حالی که دیگری از ۲ میلی گرم تا ۲۴۱ میلی گرم در هر دوز متغیر بود.
به طور کلی، مقدار لوودوپا موجود در مکمل ها اغلب بسیار بیشتر از مقدار ذکر شده در برچسب است.
به گفته پیتر کوهن، نویسنده اصلی، بیشترین مقدار لوودوپا شناسایی شده بیشتر از مقداری بود که معمولاً برای بیماران پارکینسون تجویز می شد.
کوهن در مصاحبه ای با UPI گفت: برخی از مکمل ها حاوی بیش از دو برابر مقدار لوودوپا هستند که در بسیاری از فرمول های تجویزی حاوی لوودوپا یافت می شود.
توجه به این نکته حائز اهمیت است که از آنجایی که این مکمل ها حاوی سایر مواد افزوده شده به فرمولاسیون های تجویزی لوودوپا نیستند، اثرات دارو را نمی توان به طور مستقیم با هم مقایسه کرد.
بنابراین، دوز برای دوز، این مکمل غذایی نمی‌تواند جایگزین نسخه لوودوپا شود، اما از آنجایی که بسیاری از بیماران پارکینسون احتمالاً از این مکمل طبیعی در ترکیب با سایر درمان‌ها استفاده می‌کنند، این بدان معناست که سطح دوز نهایی آنها را می‌توان به طور چشمگیری کاهش داد. غیر قابل پیش بینی می شود.
محققان نشان دادند که یافته های خود را به سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ارسال خواهند کرد.
قانون فعلی در ایالات متحده به این معنی است که تولیدکنندگان مکمل قبل از عرضه یک محصول در بازار نیازی به تأیید یا مجوز ندارند، با این حال، FDA دارای اختیارات نظارتی برای بررسی محصولات موجود برای اطمینان از ایمن بودن و برچسب گذاری دقیق آنها است. آنها هستند.
کوهن گفت که مقدار دارو بسیار بیشتر از آن چیزی است که به طور طبیعی در منابع گیاهی یافت می شود، بنابراین ممکن است برخی از تولیدکنندگان به طور مصنوعی قدرت این مکمل ها را افزایش دهند.
این اولین مطالعه ای نیست که سطح لوودوپا را در مکمل های غذایی Mucuna pruriens بررسی می کند.
یک مطالعه در سال ۲۰۱۸ به بررسی شش مکمل تجاری پرداخت و نشان داد که هیچ یک از محصولات حاوی مقدار دقیق لوودوپا ذکر شده در برچسب نیستند. یک محصول حاوی ۱۴۱ درصد بیشتر از لوودوپا بود که در برچسب ذکر شده بود، به این معنی که برخی از بیماران ممکن است تا ۷۲۰ میلی گرم لوودوپا مصرف کرده باشند.
تحقیقات جدید نشان می‌دهد که بیماران پارکینسون باید در مصرف این مکمل به دلیل تناقض در دوزهای برچسب‌گذاری شده محتاط باشند.
همچنین از پزشکان خواسته می شود در مورد مکمل های مصرف شده توسط بیماران پارکینسون برای تشخیص مصرف لوودوپا سوال کنند.
مطالعه جدید در مجله JAMA Neurology منتشر شده است.

منبع: سایت نیواطلس