برخی اجتناب کرده اند مبتلایان برای افزایش به نظر می رسد تحمل حرکت جراحی پلاستیک قرار می گیرند


عکس خبر: برخی از بیماران برای زیبایی ظاهری تحت عمل جراحی پلاستیک قرار می گیرند

دوشنبه ۱۱ آوریل ۲۰۲۲ (HealthDay News)

منصفانه تحقیق کودک آرم داد کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند مبتلایان از نزدیک فرد مبتلا تحمل حرکت جراحی شکوه قرار می گیرند به همان اندازه در مکان های اجتماعی هر دو دفتر مفید تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستی تر به تذکر برسند.

محققان همراه خود ۱۲ فرد مبتلا کدام ممکن است در ابتدا هر دو در کل معامله با تحمل حرکت جراحی پلاستیک قرار گرفته بودند، برای شرایطی شبیه سکته مغزی، ملانوم شیک، بیشتر سرطان ها پروستات، بیشتر سرطان ها شیک دهانه رحم هر دو تیروئید را انتخاب کنید و انتخاب کنید لنفوم هوچکین مصاحبه کردند.

دکتر دکتر، نویسنده ارشد این تحقیق ذکر شد: بیمارانی کدام ممکن است از نزدیک فرد مبتلا هستند علائم واضحی اجتناب کرده اند مشکلات بهزیستی شخصی را آرم می دهند کدام ممکن است ممکن است باعث شود آنها اجتناب کرده اند خودشان بافت نارضایتی کنند. شیکاگو

او در ادعا خبری دانشگاه ذکر شد: «فرآیند‌های شکوه کدام ممکن است به نظر می رسد را افزایش می‌بخشد باعث می‌شود این مبتلایان بافت بیشتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتقاد به‌نفس‌تری در روزی داشته باشند کدام ممکن است در جاری حاضر مشکلات زیادی را پایین بالا می‌گذارند.

فرآیند‌های شکوه برای مبتلایان اجتناب کرده اند معامله با‌های غیرتهاجمی شبیه تزریق نوروتوکسین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلر، لیزر، لایه‌برداری شیمیایی، تجهیزات‌های فرکانس رادیویی، میکرودرم ابریژن را انتخاب کنید و انتخاب کنید میکرونیدلینگ به همان اندازه فرآیند‌های جراحی شبیه لیفت صورت، لیپوساکشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیفت پلک را برای ادغام کردن می‌شود.

اکثر آنها گفتند کدام ممکن است {به دلیل} بیماری قابل ملاحظه پزشکی (۷۵٪) هر دو معامله با (۶۶٪) مستقیماً جستجو در جراحی پلاستیک بوده اند.

توضیحات آنها برای ادغام کردن سلامت روان، پذیرش اجتماعی، ضد پیر شدن، مزایای شغلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توصیه ها دوستان، خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسناد بود.

منصفانه زن ۳۴ ساله تحت تأثیر بیشتر سرطان ها سینه به محققان ذکر شد: «پس اجتناب کرده اند معامله با، ممکن است در آینه عقب کشیدن مورد توجه قرار گرفت می کنید. “ممکن است ۹ مو دارید، ۹ ابرو، ۹ مژه، ۹ هیچ عامل. سیستم امنیت ممکن است واقعا ضعیف بود، به همین دلیل فوق العاده رنگ پریده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم خون به تذکر می رسیدم. مثل اینجا است کدام ممکن است تولید دیگری خودتان را نمی شناسید.”

بر ایده یافته‌هایی کدام ممکن است اخیراً آشکار شده است، چندین نمایندگی‌کننده در تحقیق گفتند کدام ممکن است امنیت فرآیند‌های شکوه غیرتهاجمی آنها را جالب‌تر کرده است. روزنامه آکادمی منافذ و پوست آمریکا.

آلم ذکر شد کدام ممکن است این یافته ها “قابل دستیابی است به افزایش مکالمات بین اسناد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبتلایان کنجکاوی مند به جراحی شکوه کمک تدریجی، به منظور که آنها اطلاعاتی با اشاره به ایمن ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفیدترین فرآیند ها برای شخصی داشته باشند.”

دانش اصولاً

دانش بیشتری با اشاره به جراحی پلاستیک در کتابخانه سراسری پزشکی آمریکا موجود است.

تأمین: دانشکده نورث وسترن، ادعا مطبوعاتی، ۵ آوریل ۲۰۲۲

نوشته شده توسط رابرت پریدت، خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.
منصفانه پرس و جو


متداولمرحله منافذ و پوست منصفانه شخص بالغ حدود ________ فوت مربع است.
پاسخ را ببینید