برخورد با اخلالگران اقتصادی – شهرخوان


نعمتی ظهر امروز در نشست مردمی با خبرنگاران اظهار داشت: ۳ نفر برهم زننده امنیت عمومی و مسدود کننده جاده پارس آباد – اردبیل که با انسداد این جاده بین المللی موجب برهم زدن نظم و آسایش عمومی شده اند با دستورات شدید قضایی و همکاری اطلاعاتی و نیروی انتظامی شناسایی شدند. و دستگیر شدند.

جنایتکاران را بگیرید

اکبر نعمتی ظهر امروز در نشست مردمی با خبرنگاران اظهار داشت: با دستورات قاطع قضایی و همکاری اطلاعات و قانون انتظامی، ۳ نفر با ایجاد اخلال در امنیت عمومی و مسدود کردن جاده پارس آباد – اردبیل، با انسداد این جاده بین المللی موجب اخلال در نظم و آسایش عمومی شدند. شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: در پی اختلافات به وجود آمده بر سر نحوه تقسیم و توزیع آب در مناطق یک و دو پروژه سد خداآفرین، تعدادی از افراد فرصت طلب با جمع آوری و رها کردن خودروهای خود در عرض خیابان قصد برهم زدن نظم عمومی را داشتند. ، افراد مذکور شناسایی و پس از دستگیری و تحویل مقامات قضایی با صدور دستوری به زندان معرفی شدند.

رئیس حوزه قضایی شهرستان اصلاندوز به افرادی که به هر نحو قصد برهم زدن نظم و امنیت عمومی را دارند هشدار جدی داد و تصریح کرد: امنیت و آسایش مردم یکی از خطوط قرمز دستگاه قضایی است و هرکس به این امر بی احترامی کند. خط قرمز و امنیت مردم را به خطر می اندازد، اقدام قاطع و قانونی خواهد بود.