برای تعادل هورمونی چه بخوریم


آیا تا به حال به این فکر کرده اید که برای حفظ تعادل هورمونی چه بخورید؟ برنامه رژیم غذایی رایگان و راهنمای آماده سازی من را برای حمایت از چرخه قاعدگی خود بررسی کنید! تنها چیزی که نیاز دارید یک رژیم غذایی متعادل هورمونی است!

اگر در سال های اخیر کیک هویج خوانده اید یا اخیراً در اینستاگرام با من در ارتباط بوده اید ، می دانید که من از تمام سلامت هورمونی شگفت زده شده ام. FDN: این یکی از موضوعات اصلی است که باعث شد من واعظ شوم.

من تجربیات شخصی زیادی در مورد از بین رفتن هورمون هایم داشته ام و در چرخه قاعدگی تنها نیستم. این برای زنان کسری است ، اما کنترل هورمون های ما برای سلامت کلی بدن مهم است. هنگامی که به نحوه بازگرداندن هورمون های خود فکر کردم ، هیچ کابوس ، درد قفسه سینه ، نوسانات خلقی یا افزایش شدید وزن نداشتم. سرانجام احساس خودم را کردم و تلاش من برای متعادل کردن هورمون هایم 1000 درصد ارزش داشت!

برنامه رژیم متعادل هورمونی

با این حال ، برای تعادل هورمون ها از طریق رژیم غذایی و تغذیه سالم می توان کارهای زیادی انجام داد. در اینجا برخی از برنامه های رژیم غذایی و دستورالعمل های آماده سازی برای حمایت از چرخه قاعدگی برای زنان قبل از یائسگی در مراحل فولیکولار و لوتئال آورده شده است. شامل دستور العمل های کامل ، منوی مواد غذایی و موارد دیگر!

لطفا توجه داشته باشید: این رژیم متعادل هورمونی شامل نکات کلی برای اکثر زنان است. اغلب ، hعدم تعادل های رسمی نیاز به یک رویکرد فردی برای اصلاح چرخه ها ، ناباروری و غیره دارد.

ثبت نام کنید تا نسخه خود را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید! اگر طرح را در عرض چند دقیقه دریافت نکردید ، پوشه ناخواسته خود را بررسی کنید.

تصویری از غذاهای کامل ، خام و رنگارنگ

شما نیز می توانید لذت ببرید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *