برای بلندتر شدن فرزندم چه کاری باید انجام دهم؟ سایت گزارش جالب وان قد – شما آنلاین


بر خلاف زنان که قد بلند یک ویژگی مثبت محسوب می شود، قد برای مردان نقطه ضعف است. برای بلندتر شدن فرزندم چه کاری باید انجام دهم؟ شما باید موارد ضروری را رعایت کنید و همچنین از روش های اولیه برای افزایش قد کودک خود استفاده کنید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم، پس با ما همراه باشید.

چرا یک پسر باید قد بلند باشد؟

همانطور که اشاره کردیم قد بلند برای پسرها یک ضرورت است و برای موفقیت بیشتر در زندگی اجتماعی و روزمره خود به آن نیاز دارند. دلایل روحی و جسمی زیادی وجود دارد که ثابت می کند یک مرد باید قد بلندی داشته باشد تا بهتر و موفق تر از سایر همجنس ها به نظر برسد. ولی آیا افزایش قد بعد از بلوغ امکان پذیر است؟ در ادامه در مورد آن بحث خواهیم کرد.

۱. شخصیت پسر، چیز اصلی

دلیل اصلی اینکه می خواهید فرزندتان قد بلندتر باشد، نگاه دیگران به اوست. شخصیت پسر زمانی که اعتماد به نفس داشته باشد برجسته می شود. اعتماد به نفس تا حد زیادی به رضایت از بدن بستگی دارد و پسر قد کوتاه مطمئناً از بدن خود ناراضی است و از خود مطمئن نیست و این باعث می شود که نتواند در بحث های مهم یا جمع های دوستانه شرکت کند. او باید به خودش اعتماد کند و شخصیتی باشد که دیگران به او اعتماد دارند. به عنوان یک مرد، باید نظر دیگران را جلب کنید و احترام آنها را جلب کنید. اگر سایت ۱ghad.com را مرور کنید، می توانید مقالاتی را مطالعه کنید که در آنها به رابطه قد و اعتماد به نفس اشاره شده است.

۲. قابلیت اطمینان یک پسر

یکی از دلایل اصلی اینکه یک مرد می تواند پشتیبان یک دختر باشد یا خانواده و دوستانش به او بستگی دارد، داشتن شخصیتی است که در عنوان قبلی توضیح دادیم و کاملاً بر قد متکی است. اگر می خواهید نظر کسی را جلب کنید و او را متقاعد کنید که به شما وابسته باشد، باید یک مرد کامل باشید.

۳. قوی باشید

قد بلند بودن شما را از نظر بدنی قوی تر می کند و می توانید خود را در دعواهایی که همه ما را آزار می دهد نگه دارید. فردی که قدش افزایش یافته و به قد بلند رسیده است، روزانه ورزش کرده و بدنی محکم دارد و می تواند خود را در مقابل دیگران نگه دارد. همچنین بلند قد بودن شما را از نظر روحی قوی می کند و توهین دیگران را نادیده می گیرد و به شخصیت و بدن خود اطمینان دارد.

۴. استایل جذابی داشته باشید

آخرین دلیلی که شما باید قد بلند داشته باشید داشتن استایل جذاب است و هر پسری باید برای انتخاب لباس و لباس قد بلند باشد تا لباس های زیباتر و شیک تری انتخاب کند. استایل جذاب همیشه یکی از اصلی ترین مواردی بوده که جنس مخالف به آن علاقه دارد. در سایت ۱ghad.com مقایسه ای بین افراد قد بلند و کوتاه انجام شده است که مقایسه لباس آنها به خوبی نشان می دهد که قد بلند چقدر به شما کمک می کند.

روش های افزایش قد در پسران

به سراغ روش افزایش قد در پسران می رویم که موضوع اصلی این مقاله است و تا به حال منتظر شنیدن آن بوده اید. برای اینکه فرزندتان قد بلند شود کافی است کارهایی را که برای شما آماده کرده ایم انجام دهید تا به قد دلخواهش برسد.

۱. ورزش کنید

چگونه پسرم می تواند قد بلندتر باشد 1 - برای بلندتر شدن پسرم چه کاری باید انجام دهم؟  گزارش جالب از صفحه یک قد

اگر فرزند شما در حال رشد است و هنوز هورمون رشد فعال دارد، باید ورزش حرفه ای را انتخاب کند. ورزش هایی مانند شنا، والیبال و بسکتبال از جمله ورزش هایی هستند که باعث افزایش قد کودک شما می شوند. تمرینات کششی مانند طناب زدن تاثیر مستقیمی بر افزایش قد دارد و باید کودک خود را به انجام این تمرینات تشویق کنید.

۲. استفاده از مکمل های تقویت کننده

اگر کودک شما در سنین فزاینده ای قرار دارد، باید مطمئن شوید که تمام ویتامین ها و پروتئین های لازم مانند کلسیم، آرژنین، ویتامین های B، ویتامین K و سایر مواد مغذی مورد نیاز برای رشد قد را از طریق غذاهایی که در طول روز می خورد دریافت می کند. کودک شما به هر دلیلی نمی تواند این مواد مغذی را دریافت کند، می توانید از مکمل هایی استفاده کنید که این پروتئین ها و ویتامین ها را به کودکتان می رسانند.

۳. تغذیه سالم

بهترین راه حل برای دریافت کلسیم، ویتامین ها و پروتئین برای استخوان های کودک، خوردن غذاهای سالم و مغذی است. با استفاده از یک برنامه غذایی سالم و مناسب که همیشه این مواد مغذی را در اختیار کودکتان قرار می دهد، می توانید ذهن او را نسبت به این موضوع آرام کنید.

نکاتی که یک پسر برای افزایش قد باید رعایت کند

در کنار روش های افزایش قد و اقداماتی که یک پسر برای افزایش قد باید انجام دهد، مواردی وجود دارد که باید رعایت شود. این نقطه در افزایش قد و عدم رشد تاثیر مستقیم دارد.

۱. زمان خواب

خواب کافی در شب کلید افزایش یا عدم افزایش است زیرا هورمون رشد در شب ترشح می شود و در این مدت بیشترین تأثیر را روی استخوان ها می گذارد. یک پسر نوجوان باید شب ها استراحت کند و حداقل ۸ ساعت را به خواب اختصاص دهد.

۲. بیرون از خانه قدم بزنید

بیرون رفتن به شما کمک می کند ویتامین D کافی از نور خورشید دریافت کنید و همچنین فعال باشید. در خانه نشستن و انجام ندادن فعالیت بدنی دشمن مرحله اول افزایش قد است.

یک بار برای همیشه اقدام کنید تا بالاتر شوید

برای اطمینان از افزایش قد سالم فرزندتان، می توانید از بسته بهبود قد ۱ghad.com استفاده کنید که تجربه زیادی در افزایش قد دارد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد بسته های بهبود ارتفاع، فقط اینجا را کلیک کنید.