بدون نیاز به واردات سرم – شما آنلاین هستید


بدون نیاز به واردات سرم
بدون نیاز به واردات سرم

ناصر ریاحی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر چندین کارخانه بزرگ تولید سرم در ایران در شهرهایی مانند تهران، مشهد، تبریز و شیراز فعالیت می کنند و طی چند سال گذشته نیازهای کشور تامین شده است. این محصول. به گفته وی، در سال های گذشته، هیچ چیز […]

ناصر ریاحی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر چندین کارخانه بزرگ تولید سرم در ایران در شهرهایی مانند تهران، مشهد، تبریز و شیراز فعالیت می کنند و طی چند سال گذشته نیازهای کشور تامین شده است. این محصول. قبلا، پیش از این
به گفته وی، در سال های گذشته برنامه ای برای واردات سرم وجود نداشت و اکنون با استفاده از همین ظرفیت داخلی می توان نیازها را تامین کرد و برای واردات سرم نیز برنامه ای وجود ندارد.
عضو هیأت مدیره اتاق بازرگانی تهران همچنین گفت: در سال‌های اخیر تنها برای مدت کوتاهی در پی گزارش‌هایی مبنی بر برخی کمبودها، سرم از سوی برخی شرکت‌ها وارد شد اما پس از آن دیگر وارداتی انجام نشد.
ریاحی با بیان اینکه در صورت کمبود باید نهادهای ذیربط اطلاعاتی را در این خصوص منتشر کنند، تصریح کرد: چندی پیش خبری مبنی بر کمبود یکی از پلاستیک های مورد استفاده در تولید سرم منتشر شد و این پلاستیک نیز توسط شرکت تولید می شود. پتروشیمی در کشور اما این موضوع نیز از سوی مسئولان رد شده است.
وی خاطرنشان کرد: البته گفته شده که کمبودی در تولید سرم وجود ندارد و تنها در توزیع آن مشکل وجود دارد.
انتهای پیام