بالهای سرخ کن هوا ترد: با الهام از مکزیک


بال سرخ کردن

بال مرغ ، به خصوص اگر ترد باشد و شما عاشق غذا و طعم مکزیکی باشید ، این بال مرغ مکزیکی را دوست خواهد داشت. آنها با یک برس ساده خشک خشک شده و سپس سرخ می شوند تا کاملا بیدار شوند ، آنها آسمان واقعی هستند. پس از سرخ شدن ، ادامه دهید و با خامه لیمو ، پنیر ، گشنیز و مقداری فلفل گشنیز بپاشید. بسیار توصیه می شود که این بالهای خوشبو کننده هوا را با مقداری گواکامول و مارگارین (مخصوصاً در یک روز آفتابی) ترکیب کنید ، اما صادقانه می توانید اینها را در زمستان مرده بخورید و فقط گرما را سوزانده و احساس کنید جایی گرم است. من همیشه این کار را انجام می دهم

بال سرخ کردن

مثل اکثر مردم ، من قطعاً سفر را از دست می دهم. دو سال است که صادقانه به جایی نرفته ام ، همه جا زیاد سفر می کنم. اما از آنجا که چنین نیست ، من سعی می کنم از آن حداکثر استفاده را ببرم. و اگر نمی توانم شخصاً سفر کنم ، حداقل فکر می کنم برای تهیه یک غذای خوشمزه به آن کشور آمدم. گفته می شود ، یکی از مکان های مورد علاقه من برای “سفر” مکزیک است. من غذا را بسیار دوست دارم ، این یکی از غذاهای مورد علاقه من است و من تمام تلاش خود را می کنم تا در عین دسترسی ، همه چیز را درست کنم. من تعداد زیادی تاکو ، بوریتو ، کارنیتا و حتی تاکو آبجو درست می کردم و هر بار ، کاری احمقانه انجام می دادم (اما بسیار سرگرم کننده). من و دوست پسرم (شین) وانمود می کنیم که در مکزیک هستیم و درجه حرارت را در کاندوم بالا می بریم. هنگام رفتن به مارگاریتاویل (همیشه اولین توقف در راه مکزیک) مارگاریتا و شوخی می کنیم. بنابراین بله ، این احمقانه است ، اما صادقانه ما را می خنداند و احساس بدی به ما می دهد. اکنون همه ما می توانیم از آن استفاده کنیم.

بنابراین خواه شما هم همین کار را بکنید یا نکنید ، امیدوارم از این بال های سرخ شده به سبک مکزیکی خوشتان بیاید.

ورودی ها

ساخت این بال ها بسیار آسان است. در اینجا همه چیزهایی که برای ساخت آنها نیاز دارید آمده است!

بال های مرغ: شما به حدود 2 پوند بال مرغ نیاز دارید. من دوست دارم آنها را کامل نگه دارم ، اما در اینجا آثار منفصل یا کامل هستند.

ادویه جات خشک ذوب شده ؛ برای خشک کردن این محرک مکزیکی ، از پاپریکای دودی ، آرد چیلی آنچو ، زیره ، سیر و نمک استفاده می کنند.

پاشیدن روغن آووکادو ؛ این به خنک نگه داشتن بال ها کمک می کند ، و من توصیه می کنم از روغن آووکادو یا روغن زیتون فوق بکر استفاده کنید.

برای قطره و چوب کرم:

آب لیمو: آنها همچنین از زنجبیل آهکی برای افزودن مقداری اسید به کرم استفاده می کنند.

ماست یونانی؛ برای افزودن خامه به خامه و مواد سرد.

مایونز؛ این شامل طعم و بافت است. من دوست دارم از مایونز به عنوان روغن آووکادو استفاده کنم.

Cilantro: برای افزودن رنگ و طعم ، اگر از آن متنفر هستید آن را رها کنید.

پنیر کلوچه ؛ من عاشق شوری و خامه ای هستم که کوتیجا به آن می افزاید. جایگزین گزینه های دیگر را ببینید.

فلفل سرانو ؛ خشک کردن اصلا ادویه ای نیست و من از گرما خوشم می آید ، بنابراین دوست دارم کمی فلفل سرانیوم خرد شده ، کمتر از ژالاپه و ادویه به آن اضافه کنم.

بال سرخ کردن

طرز تهیه بال مرغ در کولر گازی

درست کردن بال مرغ سرخ شده بسیار آسان است. در اینجا نحوه انجام صحیح آن آمده است.

برای اینکه بال مرغ خود را خوب خشک کنید ، ابتدا آنها را با یک حوله کاغذی خشک کنید. این به آنها کمک می کند تا واضح تر باشند.

بال مرغ با برس خشک

حالا ادویه ها را در یک کاسه بزرگ بریزید و با یک قاشق مخلوط کنید. اطمینان حاصل کنید که هر کدام به خوبی چاشنی شده و پوشیده شده باشد.پرهای مرغ خود را یکی یکی اضافه کرده و خوب هم بزنید. این برای اطمینان از حداکثر طعم مهم است. عکس زیر را بررسی کنید تا ببینید چقدر خوب پوشش داده شده است.

روی بال مرغ خشک کنید

فر را با دمای 400 درجه گرم کنید.

اگر کمی آن را لمس کردید ، اما یک لایه بال مرغ را به اجاق خود اضافه کنید ، ابتدا به بالا (به پایین به پایین) ، اما آن را کاملاً همپوشان نکنید. کولر گازی من همزمان 6 بال مرغ کامل درست می کند. روغن آووکادو بپاشید.

در یخچال بگذارید و به مدت 8 دقیقه بپزید. آنها را بردارید و برگردانید و کمی روغن آووکادو بپاشید و 8 دقیقه دیگر بپزید.

بال مرغ کبابی در ماهیتابه بادی

یک قفسه سیمی را روی یک ورقه پخت قرار دهید. فر را از قبل روی 250 درجه گرم کنید و بال مرغ سرخ شده را به ورقه پخت اضافه کنید. سپس این را در فر بگذارید تا پخته شده ها گرم شوند. این کار را با باقیمانده بال مرغ تکرار کنید تا همه چیز تمام شود.

بال مرغ روی قفسه سیمی

نحوه عملکرد کرم ها و شیرینی ها

تهیه کرم آهک آسان است و یک دقیقه یا بیشتر طول می کشد.

در یک کاسه کوچک ، مایونز ، ماست یونانی و آب لیمو و پوست آن را اضافه کنید. با قاشق مخلوط کنید تا خوب مخلوط شود و سپس بگذارید.

کرم آهک در یک جعبه

با خرد کردن گشنیز و فلفل دلمه ای ، دسر خود را آماده کنید. کوتیکول را به قطعات کوچک برش دهید یا برش دهید.

وقت جمع آوری است! هنگامی که تمام هوا سرخ شد و روی کرم پاشیده شد ، بالهای خود را روی تمام پوششها قرار دهید. سرو کنید و لذت ببرید.

بال سرخ کردن

می توانید این کارها را در فر انجام دهید

به هیچ وجه! من عاشق این بالهای ترد مرغ سرخ شده هستم ، اما اگر تهویه مطبوع ندارید می توانید از بال مرغ ترد در فر خود لذت ببرید.

برای این کار ، بال مرغ خود را با یک حوله کاغذی خشک کنید. ادویه جات ترشی جات را با 1 قاشق غذاخوری بیکینگ پودر به یک کاسه بزرگ اضافه کنید (این کار به چرخاندن آنها در فر کمک می کند) و سپس با کار در قسمت های کوچک بال ها را اضافه کنید تا همه آنها به خوبی پوشانده شود.

فر را با دمای 425 درجه گرم کنید. ورقه پخت را با فویل آلومینیومی قرار دهید و سیم را روی آن قرار دهید. قفسه را با روغن آووکادو بپاشید. روی یک قفسه در یک لایه قرار دهید. به مدت 45 تا 55 دقیقه بپزید ، هر 15 تا 20 دقیقه بچرخانید. برداشته و روی آن را با خامه و سفیده بریزید.

توجه: آنها به خوبی در تهویه مطبوع روشن نمی شوند.

بال سرخ کردن

چگونه می توان بالهای خوشبو کننده هوا را شفاف تر کرد

 • بال مرغ را خشک کنید ؛ این به اطمینان از پیچ خوردگی آنها اطمینان می دهد
 • بیش از حد گرم نکنید شما می خواهید مطمئن شوید که آنها را در یک لایه قرار داده اید ، خوب است کمی آنها را لمس کنید ، اما آنها را روی یکی یا دیگری قرار ندهید. بهتر است به صورت گروهی کار کنید.
 • آنها را در فر گرم نگه دارید ؛ هنگام کار گروهی ، این گزینه عالی است. من دوست دارم از یک قفسه سیمی روی کاغذ پخت استفاده کنم تا آنها را مرتب نگه دارم. همچنین می توانید پس از اتمام کار ، همه چیز را در یخچال خود گرم کنید.

جانشینان

 • ادویه ها من پاپریکای دودی را به پاپریکای معمولی توصیه می کنم زیرا طعم بهتری دارد. البته اگر پاپریکای معمولی دارید ، این کار مثر است. در مورد آرد چیلی لنگر ، من آن را بسیار دوست دارم ، اما اگر یک آرد دارید می توانید از آرد چیلی معمولی استفاده کنید.
 • بدون شیر ؛ اگر ماست یونانی ندارید ، می توانید از ماست دیگری مانند مخمر یا نارگیل استفاده کنید.
 • پنیر کلوچه ؛ من عاشق کوتیا هستم زیرا طعم خوبی دارد و کاملاً فاسد شدنی است و همچنین پنیر مکزیکی است. در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید یا آن را کاملاً رها کنید.
 • بدون گرما ؛ فلفل گشنیز را در بالا بگذارید یا از فلفل روشن تری مانند ژالاپه دانه استفاده کنید.
بال سرخ کردن

از کدام کولر استفاده کنم و توصیه کنم

این یک سرخ کن هوا سبک T-Fal است که من از آن استفاده می کنم و واقعاً لذت می برم و توصیه می کنم. اندازه آشپزی برای 1 تا 2 نفر را دوست دارم. همچنین ، من فکر می کنم فقط مقرون به صرفه است و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

این باله های هوا برای چه مواردی استفاده می شود؟

 • گواک و چیپس انتخاب من هستند زیرا خوشمزه و هماهنگ با تم مکزیکی هستند. باز هم ، مارگاریتا بسیار خوشمزه خواهد بود!
 • ذرت خیابان مکزیکی: نسخه ساده شده من را اینجا ببینید!
 • هر سالادی – سالاد سبز روشن با این عالی خواهد بود.
گوآکامول و چیپس

سایر دستور العمل های تهویه مطبوع و مرغ

آیا آماده انجام این کار هستید؟ بگذار به او برسم!

اگر اینها را انجام می دهید بالهای خوشبو کننده هوا با الهام از مکزیک لطفا با من به اشتراک بگذارید ، من را در اینستاگرام تگ کنید یا نظر و / یا نظر خود را در زیر بگذارید. من واقعاً دوست دارم شما را ببینم و بشنوم!

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که من کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت می کنم. من فقط محصولات و خدمات مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارم. انتشار در اینجا.

بال مرغ سرخ شده با هوا

بالهای دست و پا زدن در 20 دقیقه! این بال مرغ با الهام از مکزیک با طعم یک غذای ساده ، خشک و کثیف پر شده است.

ورودی ها

برای کرم و روکش

 • 3
  قاشق غذاخوری
  مایونز
 • 01-05-2018
  قاشق غذاخوری
  ماست یونانی
 • 2
  قاشق غذاخوری
  آب لیمو
  و زنجبیل از یک آهک
 • Cilantro
  تقریبا برش ، برای پر کردن
 • فلفل سرانو
  نازک برای برش
 • پنیر کوتیجا
  شکسته ، برای پر کردن
 • تکه های آهک
  برای خدمت

دستورالعمل ها

 1. برای اینکه بال مرغ خود را خوب خشک کنید ، ابتدا آنها را با یک حوله کاغذی خشک کنید.

 2. کولر هوا را تا 400 درجه فارنهایت گرم کنید.

 3. ادویه و نمک را در یک کاسه بزرگ بریزید و با یک قاشق مخلوط کنید. اطمینان حاصل کنید که هر کدام به خوبی چاشنی شده و پوشیده شده باشد.پرهای مرغ خود را یکی یکی اضافه کرده و خوب هم بزنید. این برای اطمینان از حداکثر طعم مهم است.

 4. یک لایه بال مرغ به کولر خود اضافه کنید ، ابتدا به بالا (پوست به سمت پایین) ، خوب است کمی لمس کنید ، اما آنها را کاملاً روی هم نگذارید. کولر گازی من همزمان 6 بال مرغ کامل درست می کند. روغن آووکادو بپاشید.

 5. در یخچال بگذارید و به مدت 8 دقیقه بپزید. آنها را بردارید و برگردانید و کمی روغن آووکادو بپاشید و 8 دقیقه دیگر بپزید.

 6. یک قفسه سیمی را روی یک ورقه پخت قرار دهید. فر را روی 250 درجه فارنهایت گرم کنید و بال مرغ سرخ شده را به ورقه پخت اضافه کنید. سپس این را در فر بگذارید تا پخته شده ها گرم شوند. این کار را با باقیمانده بال مرغ تکرار کنید تا همه چیز تمام شود.

خامه را درست کنید

 1. در یک کاسه کوچک سس مایونز ، ماست یونانی و آب لیمو و پوست آن را اضافه کنید. با قاشق هم بزنید تا خوب مخلوط شود و کنار بگذارید.

 2. پس از سرخ شدن تمام هوا ، خامه را بپاشید و روی همه مواد اضافه کنید. سرو کنید و لذت ببرید!

بال سرخ کردندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *