بادام آجیل فوق العاده ای است

بادام در غذا جایگاه رشک برانگیزی دارد. اعتقاد بر این است که برای مغز مفید است و باروری را افزایش می دهد. آنها سرشار از آهن، روی، منیزیم و پتاسیم هستند. علاوه بر این، حاوی کلسیم هستند که برای بدن انسان در ساختن استخوان های قوی لازم است.

گیاه بادام مربوط به هلو و آلو است. اعتقاد بر این است که منشا آن آسیای مرکزی است. از آن زمان به بعد، در هر گوشه از جهان گسترش یافته است. آیا می‌دانستید که رومی‌ها رسم داشتند که برای تقویت باروری به سوی تازه عروس‌ها بادام پرتاب می‌کردند. امروزه آمریکایی ها در مراسم عروسی به مهمانان کیسه ای بادام شیرین پیشنهاد می کنند که نشانه شادی، عشق، فرزندان و سلامتی است.

امروزه گرایش به انتخاب بادام های خام و ارگانیک است که فواید شگفت انگیزی برای سلامتی دارند. آنها حاوی مقادیر کمی چربی اشباع شده اما مقدار زیادی پروتئین و کلسیم هستند که به شکل گیری استخوان های قوی کمک می کند. آنها همچنین حاوی مواد شیمیایی گیاهی هستند که از سرطان و بیماری های قلبی عروقی محافظت می کنند. خوردن این آجیل فوق العاده به تثبیت سطح کلسترول خون و کنترل افزایش وزن کمک می کند. وقتی آن را می خورید همیشه احساس سیری و سیری می کنید که از پرخوری جلوگیری می کند.

آیا می دانستید که بادام حاوی رسوراترول است که یک عامل ضد التهابی است؟ بسیار مغذی است و حاوی بیشتر مواد مغذی ضروری بدن شماست. آنها نیاز روزانه به پروتئین و ویتامین E را تامین می کنند که یک آنتی اکسیدان عالی است. خوردن منظم بادام به پیشگیری از پوکی استخوان کمک می کند. اسید فولیک در بادام نیز یافت می شود، به همین دلیل است که زنان باردار باید آن را روزانه مصرف کنند.

فسفر موجود در بادام به رشد استخوان ها و دندان های قوی کمک می کند. پزشکان توصیه می کنند که کودکان به طور منظم این مواد را بخورند. این باعث رشد آنها می شود و ایمنی بسیار مورد نیاز را ایجاد می کند. کودکانی که ممکن است آنها را به صورت خام نخورند، احتمالاً غذاهای آب نبات یا بو داده شده را می چشند که بیشترین فواید را دارند.

برای چندین سال به عنوان چاق کننده تلقی می شد، اما مطالعات نشان می دهد که مصرف متعادل بادام منجر به کاهش وزن می شود. این یک راه آسان و سالم برای کمک به کاهش وزن است. بنابراین باید روزانه حداقل ۲۰ عدد در رژیم غذایی خود بگنجانید. بادام حاوی مقدار زیادی پروتئین و مقدار کمی کربوهیدرات است. این باعث می شود آن را برای بیماران دیابتی و دیابتی ایده آل کند. به قول سنتی چینی

داروی این آجیل ضد اسپاسم است و به عنوان مقوی استفاده می شود.

بادام به دو صورت ساده، بلانچ شده، تند، پوشیده شده یا دودی موجود است. بسیاری از شکلات ها حاوی این شکلات هستند که کودکان و بزرگسالان با خوشحالی آن را خواهند خورد. بادام M&Ms را امتحان کنید. بادام دارچینی نیز بسیار خوشمزه است. در واقع یک طبیعی فوق العاده است و یک غذای فوق العاده و منبع انرژی برای زندگی روزمره شماست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر