ایجاد درمانگاه در مناطق محروم باعث رضایت مردم می شود


یکی از اعضای شورای شهر اردبیل گفت: با توجه به ارائه خدمات مطلوب به مردم در حاشیه شهرها، ایجاد درمانگاه در مناطق محروم رضایت مردم را به همراه دارد.

زهرا لاما

درمانگاه مناطق محروم اردبیل اقدامی ارزشمند برای پنجمین دوره این رویداد است


زهرا قدیمی در جلسه شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه احداث مرکز درمانی پارک گلمغان غنی زادگان از اقدامات ارزشمند و خاطره انگیز پنجمین دوره شورای شهر است، افزود: ساخت این درمانگاه برای خدمت رسانی به ساکنین در دستور کار قرار گرفته است. در مناطق کم درآمد

زهرا قدیمی تاکید کرد: تمام تلاش ما بر این است که در قالب آگهی مزایده و شرایط فراهم شده شاهد انتخاب فعالان بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمان باشیم تا خدمات تخصصی در این کلینیک به عموم مردم ارائه شود. “

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: قرارداد باید به گونه ای تنظیم شود که حداکثر سود و منفعت به دست مردم و ساکنان این منطقه برسد و مردم نیز بتوانند از مزایای این درمانگاه استفاده کنند.

یکی از اعضای شورای شهر اردبیل تصریح کرد: هزینه درمان در مناطق مختلف سرسام آور است اما انتظار داریم تعرفه ها به نفع ساکنان مناطق کم برخوردار تعدیل شود و شاهد کاهش هزینه ها باشیم.

قدیمی در ادامه سخنان خود گفت: راه اندازی چنین مجتمع درمانی در مناطق کم برخوردار قطعا موجب رضایتمندی مردم خواهد شد که انتظار می رود این امر به نفع مردم ادامه یابد.