اپل واچ به ۱۰۰ میلیون رسید!!!!


در ایالات متحده، اپل واچ عملکرد بهتری داشت، به طوری که ۳۵ درصد از دارندگان آیفون اپل واچ دارند.

طبق گزارش Above Avalon که توسط CoverGuardian نقل شده است، بیش از ۱۰۰ میلیون نفر صاحب ساعت اپل هستند. این عدد تا زمانی که متوجه شوید که تنها حدود ۱۰ درصد از دارندگان آیفون هستند، چشمگیر به نظر می رسد.

با این حال، این رقمی است که احتمالاً به سرعت رشد خواهد کرد، زیرا طبق این گزارش، ۳۰ میلیون کاربر جدید اپل واچ در سال ۲۰۲۰ وجود خواهد داشت که بیشتر از تعداد کاربران اپل واچ در سال های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ است. به عبارت دیگر، محبوبیت اپل واچ همچنان در حال رشد است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نمی دهد.

اپل واچ در حال حاضر چهارمین محصول پرفروش اپل پس از آیفون، آی پد و مک است که با توجه به اولین اپل واچ که در سال ۲۰۱۵ وارد فروشگاه ها شد، بسیار خوب است. اما با توجه به مسیر فروش فعلی، این گزارش پیش بینی می کند. که تا سال ۲۰۲۲ از مارس پیشی خواهد گرفت.

این گزارش پیش‌بینی می‌کند که ویژگی‌های جدیدی مانند امکان استفاده از اپل واچ برای باز کردن قفل آیفون‌ها به رشد بیشتر کمک خواهد کرد.

جالب اینجاست که این گزارش همچنین به مواردی مانند جذابیت تماشای چیزها روی مچ دست، ردیابی آمار سلامت و تناسب اندام و انجام کارهایی که در غیر این صورت از گوشی استفاده می‌کردید، به عنوان برخی از دلایل موفقیت اپل واچ اشاره می‌کند. . این جالب است زیرا سایر ساعت‌های هوشمند آمار فروش مشابهی دارند، اما موفقیت مشابهی را تجربه نکرده‌اند.

طبق گزارش Counterpoint، اپل ۵۱.۴ درصد از فروش جهانی ساعت‌های هوشمند را در نیمه اول سال ۲۰۲۰ به خود اختصاص داده است، اگرچه ابزارهای آن فقط برای دارندگان آیفون مفید است، در حالی که سامسونگ – علیرغم فروش بیشتر تلفن‌ها و ساخت ساعت‌های هوشمند با قابلیت‌های مشابه. (که با گوشی های غیرسامسونگ نیز سازگار است) – تنها ۷.۲ درصد از درآمد را به خود اختصاص می دهد.

هواوی و گارمین اندکی جلوتر از سامسونگ هستند، اما همچنان بسیار پایین‌تر از اپل هستند و همه شرکت‌های دیگر – از جمله Fitbit و شرکت سازنده ساعت‌های Wear OS – تنها کسری از سهم درآمد را دارند.

یکی دیگر از مواردی که باعث جذابیت و محبوبیت بیشتر ساعت های هوشمند اپل می شود، بند است که اپل برای اپل واچ خود در نظر گرفته است. شرکت اپل باندهای اپل واچ را در طرح ها و رنگ های مختلف به فروش می رساند که در بین مردم به خصوص جوانان بسیار محبوب شده است.

فروشگاه کاور گاردین در ایران نماینده انحصاری گروه اپل واچ می باشد که برای خرید باندهای اپل واچ اصل می توانید به صورت آنلاین به آن مراجعه کنید.

RE13 217

به هر حال، به نظر می‌رسد که ساعت‌های هوشمند ممکن است آینده روشنی داشته باشند – یا حداقل ساعت‌هایی که لوگوی اپل روی آن‌ها قرار دارد.

منبع: CoverGuardian