اولین تکواندوکار ایران مشخص شد/ ۷۵۵ تکواندوکار از ۱۲۰ کشور به رقابت می پردازند – شما آنلاین


اولین تکواندوکار ایران مشخص شد/ 755 تکواندوکار از 120 کشور به رقابت پرداختند.
اولین تکواندوکار ایران مشخص شد/ 755 تکواندوکار از 120 کشور به رقابت پرداختند.

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و پنجمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان از روز دوشنبه ۲ آبان ماه با حضور ۷۵۵ تکواندوکار از ۱۲۰ کشور جهان به میزبانی مکزیک در سالن «متروپولیتن» گوادالاخارا آغاز می شود. سمینار فنی و مراسم قرعه کشی این مسابقه ساعت ۱۴ روز شنبه ۳۰ آبان ماه به وقت محلی برگزار می شود. […]

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و پنجمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان از روز دوشنبه ۲ آبان ماه با حضور ۷۵۵ تکواندوکار از ۱۲۰ کشور جهان به میزبانی مکزیک در سالن «متروپولیتن» گوادالاخارا آغاز می شود.
سمینار فنی و مراسم قرعه کشی این مسابقه ساعت ۱۴ روز شنبه ۳۰ آبان ماه به وقت محلی در هتل ریاست جمهوری این شهر برگزار شد و برنامه اولین روز این مسابقات با حضور تنها نماینده کشورمان
بر این اساس فردا دوشنبه در اولین روز این مسابقات تکواندوکاران وزن ۵۷- کیلوگرم بانوان و ۸۰- کیلوگرم مردان به مصاف یکدیگر می روند.
در وزن ۸۰ کیلوگرم که ۴۶ تکواندوکار ثبت نام کرده اند، دور نخست باید با «دامیس تمود» از کانادا مبارزه کند و در صورت پیروزی به مصاف «مویس هرناندز» از جمهوری دومینیکن دهم خواهد شد. رنکینگ جهانی و دارنده مدال برنز مسابقات جهانی منچستر ۲۰۱۹. برو.
نماینده کشورمان پس از پیروزی مقابل این حریف در مرحله یک هشتم نهایی با یکی از تکواندوکاران کنیا، لهستان یا ازبکستان دیدار خواهد کرد.
طبق برنامه ساعت ۱۰ صبح امروز وزنه می زند و از ساعت ۱۰ صبح فردا به وقت محلی (۱۸:۳۰ به وقت تهران) وظایف خود را در این مسابقات آغاز می کند.