انجام بعثت رسالت اصلی سازمان تبلیغات اسلامی است


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: تبلیغات نوین در اولویت سازمان تبلیغات اسلامی است و رسانه ها باید خلاء تبلیغاتی جالبی را پر کنند.

قاسم جعفرزاده


حجت الاسلام قاسم جعفرزاده در نشست رسانه و فرهنگ دینی با محوریت نیازهای زمانه و گفتمان دینی در اردبیل گفت: در هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی هستیم و از حمایت های رسانه ای در این حوزه و تعامل قدردانی می کنیم. تا بهترین منافع را برای توسعه برنامه های دکوه دینی و اندیشه های اسلامی به دست آورد.

وی آمادگی اداره کل دعوت اسلامی در منطقه را برای تمرکز بیشتر با رسانه ها یادآور شد و تصریح کرد: رسالت اصلی سازمان دعوت اسلامی، ابلاغ رسالت نبوی و اندیشه های دینی است و وظیفه ما تبیین است. ، اشاعه و تقویت شود. این ایده ها در جامعه بشری

مدیرکل داکوه اسلامیه منطقه اردبیل گفت: باید با ابزارهای هوشمندانه و منطقی این راهبرد را پیش ببریم و قطعا از ظرفیت رسانه ها برای انجام وظیفه خطیر خود در حوزه تئوری و ایجاد موانع تئوریک بهتر استفاده خواهیم کرد. دین. تبلیغ».

حجت الاسلام جعفرزاده افزود: هر چند در مواقعی نهادهای فرهنگی منطقه دچار عدم تحمل یا خلأهایی می شوند، اما با کمک نخبگان عمدتاً برای رفع آسیب های اجتماعی و مجموعه ای از این گونه برخوردها تلاش می کنیم در منطقه پرورش یابند. برخی موارد را از طریق رسانه ها پیگیری خواهیم کرد تا فرهنگ دینی و تبلیغات اسلامی با محوریت رسانه و اهالی فرهنگ و هنر با قدرت و قدرت ادامه یابد.

وی به تبلیغات جدید در مجموعه تبلیغات اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: رسانه ها به عنوان فعالان فعال در عرصه دین با شناخت کامل اندیشه های اسلامی می توانند ما را در این عرصه یاری دهند و قطعا بیشترین دغدغه ما استفاده از ظرفیت های بومی منطقه است. مکانی برای تقویت تبلیغات مدرن با رعایت اصول و مبانی تبلیغات سنتی و اصیل است.

حجت الاسلام جعفرزاده در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: امروز رسما در صحنه جنگ با دشمن هستیم و مقام معظم رهبری تبیین جهاد را بسیار مهم و ارزشمند اعلام می کنند و در ورود به این عرصه سعی می کنیم از نو و راهکارهای مناسب برای تبلیغ دین

وی استفاده از ظرفیت رسانه ها در تقویت این حوزه و کمک به ترویج تبلیغات سنتی، بومی و محلی را یادآور شد و افزود: در حوزه ارتباطات اجتماعی و دینی آنچه بسیار مؤثر است، شناخت عموم مردم در کنار تأثیرات مکانی، زمانی و تبلیغاتی است. عنصر. چهره به چهره است که می تواند مبنای حرکت موثر و مفید باشد.

حجت‌الاسلام جعفرزاده با انتقاد از شکستن پیام‌ها و برخی اقدامات و فعالیت‌های فردگرایی در این زمینه گفت: ما با رسانه‌ها به‌عنوان مجموعه‌ای ارزشمند می‌توانیم در عرصه تبلیغ دینی موفق باشیم به شرطی که محتوای جذابی برای غنی‌سازی تولید کند. به مردم کمک کنید تا رسانه ها بتوانند این خلأ را به راحتی پر کنند.

وی حساسیت ذهن در دریافت پیام های جدید و حرکت به سمت راهبردهای منطقی را یادآور شد و گفت: آنچه در تبلیغات دینی به عنوان عنصری تأثیرگذار مورد توجه قرار می گیرد، مولفه های جهانی شدن، جهانی شدن، جاودانگی را برجسته می کند و قطعاً اصالت دینی می تواند به مطلوب برسد. هدف در این زمینه .

مدیرکل داکوه اسلامیه ولایت اردبیل موضوع انعطاف پذیری دینی و توجه به مبانی ارزشمند در دعوت دینی از جمله عزت، قدرت، مبانی تربیتی، اصول جهاد، دفاع و جهاد تولیدی را در کنار سایر مفاهیم ارزشمند و خاص یادآور شد. : این مولفه ها باید در کنار رعایت اخلاق و ایمان در همسویی رسانه ها با دعوت اسلامی مورد توجه قرار گیرد.