انتقاد شدید فدراسیون کشتی از مدیر حراست وزارت ورزش/ شهیدی باید پاسخگوی اتفاقات باشد – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون کشتی، در پایان وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد حسن یزدانی و علیرضا کریمی، ازدحام زیادی در این رقابت ها به هم ریخت. این در حالی است که حراست کالبدی مجموعه آزادی با همه تلاش ها نتوانست نظم را برقرار کند و مدیر حراست وزارت ورزش باید پاسخگوی این اخلال باشد.

عدم تصمیم گیری و تمهیدات لازم برای برقراری نظم در سالن مسابقات می تواند عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. بدون شک حسن یزدانی سرمایه ملت و یکی از برندهای مطرح ورزش ایران به شمار می رود و آقای شهیدی باید پاسخگوی این ناهماهنگی باشد.

این اتفاق زمانی رخ داد که رئیس محترم حراست وزارت ورزش لحظاتی پیش در مصاحبه ای مبنی بر ادامه پیگیری حقوق کشتی و آقای شهیدی باید توضیح دهد که چرا این اختلال در سالن ۱۲ هزار نفری رخ داده است.

متاسفانه با هجوم تماشاگران به تشک مسابقه، پژمان درشکار، امیرحسین زارع، حسن یزدانی و کامران قاسم پور دچار مصدومیت جزئی شدند و لازم بود ایمنی وزارت ورزش و جوانان مسئولیت این حادثه را بر عهده بگیرد.

باید بدانیم که کشتی به عنوان اولین ورزش ایران پایگاه مردمی زیادی دارد و همانطور که می بینید مخاطبان چند هزار نفری علاقمند حضور چشمگیری در سالن مسابقات دارند.

امیدواریم سازمان امنیت ملی در پی اتفاقات رخ داده در مهم ترین رقابت های کشتی فرنگی کشور در سال جاری مدیریت حراست وزارت ورزش و جوانان را به دقت پیگیری کند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم که می تواند فاجعه بیاور انشاالله

انتهای پیام