امیدوارم گل های زیادی برای هال سیتی به ثمر برسانم/من با چمپیونشیپ سازگار شدم – شما آنلاین


به گزارش خبرنگار مهر، دیروز باشگاه سالن بندر خبر رسمی امضای قرارداد ۱+۴ ساله با اللهیار ماهیگیران مهاجم ۲۱ ساله ایرانی خودش را اعلام کرد. سالن بندر در مسابقه مسابقات حضور دارد و قصد دارد به لیگ برتر انگلیس صعود کند کم اهمیت انجام شده.

اللهیار که فصل گذشته و در زمستان نقل و انتقالات ابتدا وام داد سالن بندر او رفته بود، بعد از دائمی شدن قراردادش گفت: خیلی خوشحالم که اینجا هستم. شش ماه گذشته خیلی خوبه این تجربه خوب باعث شد دوباره اینجا بمانم. من خیلی خوشحالم.

مهاجم جوان ایرانی افزود: به خوبی با تیم، لیگ و جو وفق پیدا می کنم. امیدوارم در این فصل کارهای بهتر و بیشتری انجام دهم.

ماهیگیران به پشتیبانی هواداران اشاره دارد سالن بندر به او گفت: روز اول را یاد کن شاید باواک همانطور که گفتم، من نمی توانم برای رویارویی با آنها در ورزشگاه MKM صبر کنم. حتی الان شاید گفتم من نمی توانم فصل جدیدی را شروع کنم صبور باش چون امیدوارم گل های زیادی بزنم.

V در باره انتقال «اوزان توفان» دیگر بازیکن فنرباغچه به سالن بندر و تاریخ حضور جانبی این بازیکن در ترکیه گفت: او بازیکن بسیار خوبی است که می تواند تیم امداد آهسته باید به کار تیمی فکر کنیم. این خوب خواهد بود. ما بازیکنان خوبی در این فصل داریم و باید منتظر بمانیم.

مهاجمان ایرانی سالن بندر وی درباره هدفش با این تیم اظهار داشت: می خواهم تیم امداد اگر بازی کنم انجام بده صد در صد بهترین تلاشم را می کنم.

ماهیگیران در پایان در مورد حضور او با تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۰۲۲ قطر گفت: سه بازی زیاد داریم مهم با آمریکا، انگلیس و ولز ما داریم. این می تواند موارد بالا باشد زیبا من فکر می کنم این بزرگترین تورنمنت فوتبال در جهان است و خوشحالم که در آنجا هستم. بازی در جام جهانی می تواند رویاها را به واقعیت تبدیل کند.